Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Klara została ochrzczona już dwa tygodnie temu. Anna i Robert Lewandowscy utrzymali wszystko w tajemnicy!

Weronika Kostyra 11 lipca 2017 18:00
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Pierwsze dziecko Anny i Roberta Lewandowskich wzbudza bardzo duże emocje. Od momentu urodzin każda informacja dotycząca Klary Lewandowskiej natychmiast zyskuje zainteresowanie fanów i mediów. Zastanawiano się na przykład, kiedy i gdzie odbędą się chrzciny dziewczynki, a także kim będą rodzice chrzestni. Wszyscy zastanawiali się, czy wydarzenie będzie miało miejsce w Niemczech czy w Polsce.

Polecamy też: Anna Lewandowska wraca do pracy po porodzie. Kto zajmie się małą Klarą? Trenerka zdecydowała się na odważny krok!

Chrzciny Klary Lewandowskiej

Tymczasem okazuje się, że dwumiesięczna Klara jest ochrzczona już od dwóch tygodni, a rodzice zadbali o to, by to ważne wydarzenie odbyło się z dala od zainteresowania mediów. Miejsce i wszystkie szczegóły zostały utrzymane w tajemnicy. Pojawiły się informację, że państwo Lewandowscy wybrali okolice swojego domu na Mazurach lub małą podwarszawską miejscowość, Kobyłkę.

Wiadomo jedynie, że zaproszona była wyłącznie najbliższa rodzina oraz przyjaciele i do tej pory nie wyciekło ani jedno zdjęcie czy informacja. Wszystkim bardzo zależało, żeby nic nie zakłóciło tego dnia. Anna i Robert Lewandowscy są jednymi z najpopularniejszych osób w Polsce, dlatego mocno strzegą swojej prywatności, a na pewno należą do niej chrzciny córki. Nigdy nie pokazali nawet twarzy córeczki. Tym razem także utarli nosa ciekawskim. Dopiero po czasie wszystko potwierdziła menadżerka Anny Lewandowskiej. Powiedziała, że:

„Uroczystość odbyła się w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, rzeczywiście w Polsce, ale nie w Kobyłce ani pod nią.”

Zobacz także: Kinga Rusin o Annie Lewandowskiej w bikini: „Patrząc na Ciebie, nigdy bym do tego nie dopuściła”

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.