Kinga Rusin, VIVA! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin wróci do telewizji? Ma jeden istotny warunek

Dziennikarka ma pomysł na to, jaki format mogłaby poprowadzić

Gabriela Czernecka 29 października 2021 11:46
Kinga Rusin, VIVA! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Kinga Rusin przez piętnaście lat regularnie gościła na antenie. Prowadziła program śniadaniowy Dzień Dobry TVN, z którym związana była już od pierwszego odcinka. Debiutowała u boku Marcina Mellera, ale w kolejnych latach miała okazję współpracować z innymi wielkimi nazwiskami stacji - Olivierem Janiakiem, Bartoszem Węglarczykiem czy Piotrem Kraśko. Czy planuje jeszcze powrót do telewizji? Dziennikarka zdradza, że go nie wyklucza, ale ma jeden warunek...

Czy Kinga Rusin wróci do telewizji?

W minionym roku Kinga Rusin zaskoczyła fanów swoim wyznaniem. Dziennikarka podjęła decyzję o odejściu ze stacji TVN. Tym samym przestała prowadzić program Dzień Dobry TVN, w którym przez ostatnie piętnaście lat w porannych godzinach przedstawiała widzom najważniejsze informacje ze świata i kraju w sposób lekki, przyjemny i przystępny. W zeszłym roku zdecydowała się jednak na odejście ze stacji.

Zobacz: Kinga Rusin spędza niezwykły czas w Barcelonie. Dziennikarka ma aż trzy okazje do świętowania!

Kinga Rusin, VIVA! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

W tej sprawie wydała wówczas oświadczenie: „Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej - mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz?”, pisała Kinga Rusin w swoich social mediach. 

Kinga Rusin wróci do telewizji, ale ma jeden warunek

Już wtedy podkreśliła, że zamyka ten rozdział swojego życia, ale zdradziła, że nie wyklucza powrotu do telewizji. Postawiła wówczas tylko jeden warunek: „Jeśli chodzi o telewizję - wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty - robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam”, przyznała na Facebooku. 

Zobacz również: Są już razem 11 lat. Oto historia niezwykłej miłości Kingi Rusin i Marka Kujawy

Od tamtej pory życie Kingi Rusin diametralnie się zmieniło. Dziennikarka koncentruje się na rozwoju swojej marki kosmetycznej, podróżuje i spędza czas z ukochanym. Niebawem para świętowała jedenastą rocznicę związku. W rozmowie z Na Żywo koleżanka prezenterki zdradziła, że Kinga Rusin otrzymała propozycję współpracy ze stacją TVN, ale ostatecznie nie podjęła się jej. Dlaczego? „Nie każdy byłby w stanie odmówić Miszczakowi. Ona to zrobiła. Ale powrotu na wizje nie wyklucza. Do ambitnego programu, o tematyce, która ją interesuje – ekologia, podróże” ujawniła osoba z otoczenia gwiazdy w rozmowie z Na Żywo.

Jak na razie ani dziennikarka ani dyrektor programowy TVN nie potwierdzili tych informacji. Czy rzeczywiście Kinga Rusin jeszcze niebawem zagości na antenach naszych telewizorów? Pozostaje nam cierpliwie czekać na kolejne informacje w tym temacie!  

Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kinga Rusin o starych zdjęciach, Kinga Rusin, Viva! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.