Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin po piętnastu latach odchodzi z Dzień Dobry TVN. Co będzie teraz robić?

Dziennikarka ujawnia szczegóły swojej decyzji!

Gabriela Czernecka 24 sierpnia 2020 09:32
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kinga Rusin po piętnastu latach odchodzi z Dzień Dobry TVN. Dziennikarka o swojej decyzji poinformowała na Instagramie. Poznajcie szczegóły! 

Kinga Rusin odchodzi z Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin zadebiutowała w Dzień Dobry TVN w 2005 roku. Dziennikarka regularnie prowadziła program śniadaniowy, prowadząc rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Ostatnim partnerem, z którym prowadziła Dzień Dobry TVN był Piotr Kraśko, który w lipcu ogłosił, że dołącza do ekipy Faktów. Od tamtej pory co jakiś czas pojawiały się doniesienia, że Kinga Rusin również pożegna się z programem śniadaniowym. Stacja długo nie komentowała tych doniesień. Szefowa działu PR TVN, w rozmowie z Plejadą poproszona o komentarz powiedziała wprost: „O nowych programach i naszej ramówce będziemy informować przed startem sezonu. Planujemy także prezentację programową, na którą już dziś serdecznie zapraszam”. 

Dziś wiadomość o odejściu Kingi Rusin z Dzień Dobry TVN dziennikarka sama potwierdziła na swoim Instagramie. Wyjaśniła także powody tej decyzji: „Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej - mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? Jeśli chodzi o telewizję  - wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty - robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam”.

Dziennikarka zapowiedziała także, że z telewizją wciąż zamierza być związana: „Nie żegnam się więc! Dziękuję całej ekipie Dzień Dobry TVN za 15 lat wspaniałej, wspólnej pracy. Pozdrawiam wszystkich widzów! Do zobaczenia!”. Pozostaje nam trzymać kciuki i życzyć kolejnych sukcesów zawodowych!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej - mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? Jeśli chodzi o telewizję  - wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty - robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam. Nie żegnam się więc! Dziękuję całej ekipie Dzień Dobry TVN za 15 lat wspaniałej, wspólnej pracy. Pozdrawiam wszystkich widzów! Do zobaczenia!

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!