Kinga Rusin o starych zdjęciach, Kinga Rusin, Viva! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI!

Kinga Rusin o wypadku:„Miałam zmasakrowaną całą twarz”

Dziennikarka pokazała zdjęcie po groźnym wypadku na stoku!

Gabriela Czernecka 19 lutego 2018 10:03
Kinga Rusin o starych zdjęciach, Kinga Rusin, Viva! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Kinga Rusin miała poważny wypadek na stoku, o czym poinformowała fanów na Instagramie w niedzielne popołudnie. Teraz dziennikarka podzieliła się z internautami zdjęciem, na którym prezentuje swoje obrażenia. Jaki jest stan zdrowia Kingi Rusin?

Wypadek Kingi Rusin. Jak czuje się dziennikarka?

Dziennikarka nie kryje się ze swoimi sportowymi pasjami. Od lat uprawia jeździectwo i narciarstwo. Teraz jedna z jej pasji przysporzyła jej kłopotów. Podczas jednego ze zjazdów na nartach, Kinga Rusin uległa wypadkowi podczas pobytu we Włoszech: „Uległam wypadkowi, ale szczęśliwie nie widać – przejdę rehabilitację i wrócę do treningów”, powiedziała w rozmowie z dziennikarką serwisu Jastrząbpost.

miałam całą twarz zmasakrowaną, ale się wygoiła

Co dokładnie wydarzyło się w górach? „To już nie była bułka z masłem. To była poważna sprawa. Tak się zdarza, że jak się człowiek próbuje sprawdzić to musi ponieść tego konsekwencje. Cieszę się, że nie widać, ale udokumentowałam sobie swój wypadek. Mam uszkodzoną kaletkę na ramieniu w stawie barkowym i mam lekko naderwane dwa ścięgna, ale jest okej. Myślałam, że będzie dużo gorzej, myślałam, że mam złamaną rękę. Tego już nie widać, miałam całą twarz zmasakrowaną, ale się wygoiła”, opowiedziała. Dziennikarkę czeka rehabilitacja, po której wszystko wróci do normy.

Właśnie na swoim Instagramie Kinga Rusin zamieściła zdjęcie zrobione tuż po feralnym wydarzeniu. Dziennikarka skomentowała je odnosząc się do słów wsparcia i pocieszenia ze strony fanów:

„No dobra, z tą "zmasakrowaną twarzą" może trochę przesadziłam, ale dla kogoś kto pracuje na wizji nie wyglądało to zbyt optymistycznie”, wyznała. „Ps. Mam nadzieję że wczoraj w DDTVN nic nie było widać. No i dziękuję wszystkim za troskę”, napisała.  

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…