WIDEO VIVY!

Nie wszystko na planie 4. edycji Agenta poszło zgodnie z planem. Zatonął drogi sprzęt...

Kinga Rusin ujawniła nam szokujące kulisy produkcji

Rafał Kowalski 25 stycznia 2019 14:55

Praca na planie programu rozrywkowego nie zawsze wygląda w rzeczywistości tak, jak zakładał plan spisany na papierze. Scenariusze programów takich jaki Agent-Gwiazdy bywają tylko szkieletem tego, co tak naprawdę zadzieje się przed kamerą...

Kulisy nagrań programu Agent-Gwiazdy 4

Kinga Rusin zdradziła nam, że na planie najnowszego Agenta  miały miejsce sytuacje, w których na przykład zatonął sprzęt! Mowa o kilku mikroportach i kamerach GoPro, które zawodnicy zniszczyli w trakcie wykonywania zadań. Rzeczy wartych kilka tysięcy złotych nie udało się odratować... To jednak cena nagrań najbardziej nieprzewidywalnego show w polskiej telewizji, która była wpisana w wyjazd na Karaiby. 

Poza pytaniami o nagrania programu, zapytaliśmy też Kingę Rusin, czy po raz kolejny wybierze się do Hollywood na Oscary. Czego się dowiedzieliśmy? Odpowiedź na końcu wideo.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.