WIDEO VIVY!

Nie wszystko na planie 4. edycji Agenta poszło zgodnie z planem. Zatonął drogi sprzęt...

Kinga Rusin ujawniła nam szokujące kulisy produkcji

Rafał Kowalski 25 stycznia 2019 14:55

Praca na planie programu rozrywkowego nie zawsze wygląda w rzeczywistości tak, jak zakładał plan spisany na papierze. Scenariusze programów takich jaki Agent-Gwiazdy bywają tylko szkieletem tego, co tak naprawdę zadzieje się przed kamerą...

Kulisy nagrań programu Agent-Gwiazdy 4

Kinga Rusin zdradziła nam, że na planie najnowszego Agenta  miały miejsce sytuacje, w których na przykład zatonął sprzęt! Mowa o kilku mikroportach i kamerach GoPro, które zawodnicy zniszczyli w trakcie wykonywania zadań. Rzeczy wartych kilka tysięcy złotych nie udało się odratować... To jednak cena nagrań najbardziej nieprzewidywalnego show w polskiej telewizji, która była wpisana w wyjazd na Karaiby. 

Poza pytaniami o nagrania programu, zapytaliśmy też Kingę Rusin, czy po raz kolejny wybierze się do Hollywood na Oscary. Czego się dowiedzieliśmy? Odpowiedź na końcu wideo.  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.