Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin na wakacjach w obiektywie ukochanego!

Te kadry zapierają dech w piersiach

Olga Figaszewska 6 sierpnia 2019 12:51
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kinga Rusin i Marek Kujawa podróżują po świecie w poszukiwaniu kolejnych składników dla autorskich kosmetyków dziennikarki! Niedawno para obchodziła 9 rocznicę związku, dlatego podczas wyjazdu łączą pracę z relaksem. W końcu każdy potrzebuje chwili oddechu. Zakochani za cel swojej podróży obrali Anguillię, wyspę na Morzu Karaibskim. Zdjęciami dzielą się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Niektóre z nich zapierają dech w piersiach i wprowadzają wielbicieli dziennikarki w osłupienie!

Kinga Rusin w obiektywnie Marka Kujawy

Na instagramowym profilu Kingi Rusin pojawiło się zdjęcie, które wzbudziło zachwyt wśród internautów. Dziennikarka została uchwycona w kadrze przez swojego ukochanego. Marek Kujawa uwiecznił na fotografii moment relaksu wybranki swego serca. Gwiazda pozuje na nim w bikini i zachwyca swoją sylwetką. ,,Foto by Marek, tak bez ostrzeżenia. Ale się zaczaił😘!", napisała pod jedną z fotografii Kinga Rusin.

Fani są zachwyceni wyglądem dziennikarki i w komentarzach wypytują o jej sposoby na zachowanie idealnej figury.

„Wow!!! Inteligentka, piękna i jeszcze takie ciało”, „Super forma Kinga  szacun”, „Pani Kingo, w pięknym ciele piękny umysł! Kombinacja idealna pozdrawiam”, czytamy

Czy gwiazda TVN spędza czas na wielogodzinnych treningach na siłowni? Kinga Rusin postanowiła rozwiać ich wątpliwości, publikując kolejne zdjęcie znad basenu.

,,Pytacie czy dużo ćwiczę. Odpowiadam: o ile warunki są sprzyjające😉💙 i żeby się za bardzo nie zmęczyć😀. Podsumowując, żaden własciciel siłowni jeszcze chyba na mnie nie zarobił. Za to kiedy uprawiam moje ukochane sporty to daję z siebie 200%💪🏻. Pozdrawiam z Anguilli☀️. #PięknyŚwiat #AktywneKobiety #PodróżezPatAndRub💚", wyjaśniła.


Zobacz te zdjęcia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pan i Pani Papadopoulos przy drzwiach😜🌿

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…