Kinga Rusin na okładce Vivy!
Fot. AFTERPARTY EXCLUSIVE
VIVA! Tylko u nas

Rusin na okładce Vivy! Dlaczego ceni sobie życie z mężczyzną?

Dziennikarka w szczerym wywiadzie

patceg 6 maja 2015 16:08
Kinga Rusin na okładce Vivy!
Fot. AFTERPARTY EXCLUSIVE

Kinga Rusin już od kilku miesięcy zachwyca swoim wyglądem. Dziennikarka mocno eksperymentuje ze stylem, w poniedziałkowym odcinku "You Can Dance" zachwyciła stylizacją. Zobacz: Rusin cała w czerni w You Can Dance. Postawiła na seksowny dekolt 

Już jutro prezenterka pojawi się na okładce najnowszego wydania magazynu "Viva". Gwiazda pozuje w zwykłych jeansach i klasycznym T-shircie z dekoltem, ale wygląda bardzo kusząco i seksownie. W obszernym wywiadzie opowie o tym, co jest jej siłą  i co zawdzięcza rodzicom. Co jeszcze w numerze? Rodzinne tajemnice Magdy Gessler, która udzieliła wywiadu wraz z ojcem, a także Jerzy Pilch o miłości, chorobie i walce o życie. 

Nowa Viva! już od jutra w kioskach za jedyne 3,29!

Zobacz na Polki.pl: Kinga Rusin jak prawdziwa gwiazda telewizyjna
 Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?