Kinga Rusin, Viva! 2015 MT
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin po raz kolejny udowadnia, że ma do siebie dystans! Ale nie zawsze tak było...

Olga Figaszewska 13 sierpnia 2017 18:00
Kinga Rusin, Viva! 2015 MT
Fot. Zuza Krajewska

Poczucie humoru i dystans do siebie to wśród gwiazd show-biznesu rzadkość. I choć pewnie nie spodziewalibyście się tego akurat po niej,  Kinga Rusin potrafi śmiać się z siebie. Dowód? Przeczytajcie do kogo się porównała, mówiąc o swoim zawodowym stażu!

 

Polecamy też: Jak ona to robi?! Kinga Rusin z wiekiem wygląda coraz lepiej!

 

Kinga Rusin w telewizji

Wkrótce stacja TVN będzie świętowała swoje dwudziestolecie. Z tej okazji szykowana jest uroczysta gala, którą poprowadzi właśnie Kinga Rusin. Podobno dyrektor Edward Miszczak stanął przed trudnym wyborem i długo nie mógł podjąć decyzji, której gwieździe powierzyć funkcję gospodyni. „Wśród nich były Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Małgorzata Rozenek. Jednak dla wielu było oczywiste, kto jest jego prawdziwą ulubienicą i pracę dostała Kinga”, zdradził informator „Faktu”. By rozwiać wszelkie wątpliwości, o komentarz poproszono samą Kingę Rusin. Dziennikarka nie kryła radości  z otrzymanego wyróżnienia, a przy okazji w zabawny sposób skomentowała swój staż w mediach:

„Faktycznie, zadzwonił do mnie mój producent i mówi: Kinga, musisz poprowadzić dwudziestolecie TVN-u! Odpowiadam mu: Ja?! Ale bardzo się ucieszyłam. Wiem już, jaki był klucz tego wyboru. Ja tu po prostu najdłużej pracuję! Jestem dinozaurem i dlatego mnie wybrali, śmiała się Rusin.

Karierę w telewizji Kinga rozpoczęła, gdy miała 22 lata. Dziś jest jedną z największych gwiazd TVN-u – stacji z którą związana jest od samego początku, gdy w 1997 roku została prowadzącą magazynu „Wizjer TVN”. Dlatego chyba nikogo nie powinno dziwić, że to właśnie ona poprowadzi uroczystą galę.

 

Zobacz też: Kinga Rusin razem z córką odpoczywa w Portugalii. Fanów zaintrygowało jedno zdjęcie. Dlaczego?

 

On ma do siebie dystans!

To nie pierwszy raz, kiedy Kinga Rusin udowadnia, że ma do siebie dystans i w pełni akceptuje siebie taką, jaka jest. Nie boi się mówić o swoim wieku (ma 46 lat), a siwe pasma włosów, z których media zrobiły ostatnio sensację, są dla niej naturalnym znakiem upływu czasu. Gwiazda regularnie umieszcza na swoim Instagramie zdjęcia bez makijażu. Jest świadoma swoje kobiecości i dojrzałości, co zauważają także jej fani.

„Mam dystans do siebie, a zwłaszcza staram się go zachowywać w pracy”, mówiła już dwa lata temu w rozmowie z „Faktem”. Ale nie zawsze tak było. Na początku kariery Kinga wszystko traktowała śmiertelnie poważnie, a ambicja nie pozwalała jej popełniać błędów. Z wiekiem nabrała jednak doświadczenia i pewności siebie.

Dziś wyznaje zasadę, że w życiu najważniejszy jest właściwy dystans do wszystkiego. „Brzmi banalnie, ale to podstawa każdej filozofii. Naprawdę, im jestem starsza, tym bardziej do takiego wniosku dochodzę”, tłumaczyła w jednym z wywiadów.

Podpisujemy się pod jej słowami! Bo Kinga Rusin jest nie tylko „dinozaurem”, ale też jedną z najpopularniejszych, najbardziej cenionych i wpływowych kobiet polskiego show-biznesu.

 

 

Nie ma ludzi idealnych. No może poza Gisele Bundchen...😉#podróżezpatandrub💚 #kosmetykinaturalne #kosmetykikingi #patandrub www.patandrub.eu

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

 

Zobacz też: Najbardziej spektakularna metamorfoza show-biznesu? Tak na przestrzeni lat zmieniała się Kinga Rusin

 

 

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.