Kinga Rusin, Marek Kujawa
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin i Marek Kujawa zdradzili swój wielki sekret!

Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Olga Figaszewska 30 października 2018 15:55
Kinga Rusin, Marek Kujawa
Fot. East News

Niedawno Kinga Rusin i Marek Kujawa w wyjątkowy sposób uczcili ósmą rocznicę swojego związku. Para wyjechała w miejsce, w którym wszystko się rozpoczęło. Zakochani spędzili wspaniały czas w Grecji. Ich miłość kwitnie! A ostatnia fotografia, którą dziennikarka zamieściła na swoich kanałach social media tylko to potwierdza! Przy okazji Kinga Rusin podzieliła się z fankami swoim sukcesem, który od pewnego czasu dzieli wraz z ukochanym partnerem!

Kinga Rusin i Marek Kujawa zdradzili swój największy sekret?!

Kosmetyczna marka Kingi Rusin Pat&Rub obchodzi okrągłe urodziny. Gwiazda dziesięć lat temu zdecydowała się stworzyć i firmować swoim nazwiskiem skuteczne, zdrowe kosmetyki. Postawiła na jedną kartę i odniosła niekwestionowany sukces. Nie każdy wie, że od dwóch lat Kinga Rusin prowadzi markę wraz ze swoim ukochanym, Markiem Kujawą. W poruszającym wpisie podziękowała mu za wsparcie.

„Pat&Rub rośnie w oczach i nieustannie się rozwija. Dziś jest dobry powód, żeby podziękować za to mojemu życiowemu partnerowi, z którym teraz razem prowadzimy firmę. Gdyby nie Marek, jego determinacja, optymizm, wiara i umiejętności nie bylibyśmy w tym punkcie, w którym jesteśmy. Kiedy w 2016 próbowano zniszczyć moją markę musieliśmy w zasadzie zbudować  wszystko od nowa, z technologami, z dziesiątkami kooperantów, z całą logistyką. Marek wziął wtedy na siebie główny ciężar postawienia Pat&Rub na nogi. Wprowadziliśmy kompletnie nową, wspaniałą i nowoczesną generację kosmetyków, które dziś zadziwiają skutecznością (...) Udało nam się wspólnie wyprowadzić ten okręt na szerokie wody (dziękuję Kochanie😘😘😘!!!)”, napisała na Instagramie pod wspólną fotografią ze swoim partnerem.

Dziś firma Pat&Rub jest jedną z najbardziej zauważalnych i docenianych marek kosmetycznych na rynku i osiąga 5-krotnie lepsze wyniki niż wcześniej. Marka cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zaufaniem  klientów. A to największy sukces! Kinga Rusi nie spoczywa na laurach i obiecuje, że jeszcze nie raz zaskoczy czymś swoich fanów! W ciągu najbliższych miesięcy w ofercie firmy znajdzie się ponad 20 nowości!

Życzymy dalszych sukcesów! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To już 10 lat!!! Moja marka kosmetyczna Pat&Rub ma właśnie okrągłe urodziny 🎂🥂💚 (i stąd dla Was niespodzianka, o czym niżej)! Aż łza mi się w oku zakręciła...Na początku to był pomysł, idea, fiksacja - żeby móc stworzyć i firmować swoim nazwiskiem super skuteczne i super zdrowe kosmetyki. Postawiłam wszystko na jedną kartę. Było warto😊! Pat&Rub rośnie w oczach i nieustannie się rozwija. Dziś jest dobry powód, żeby podziękować za to mojemu życiowemu partnerowi, z którym teraz razem prowadzimy firmę. Gdyby nie Marek, jego determinacja, optymizm, wiara i umiejętności nie bylibyśmy w tym punkcie, w którym jesteśmy. Kiedy w 2016 próbowano zniszczyć moją markę musieliśmy w zasadzie zbudować wszystko od nowa, z technologami, z dziesiątkami kooperantów, z całą logistyką. Marek wziął wtedy na siebie główny ciężar postawienia Pat&Rub na nogi. Wprowadziliśmy kompletnie nową, wspaniałą i nowoczesną generację kosmetyków, które dziś zadziwiają skutecznością. Zostało to szybko zauważone i docenione bo mamy 5-krotnie lepsze wyniki niż wcześniej, jesteśmy w ścisłej czołówce najpopularniejszych marek w Sephorze, a liczba fanów Pat&Rub na facebooku w ciągu 2 lat skoczyła z 41 tysięcy do 165 tysięcy! Udało nam się wspólnie wyprowadzić ten okręt na szerokie wody (dziękuję Kochanie😘😘😘!!!). Mamy tysiące pomysłów na przyszłość. Myślę, że nie raz Was jeszcze zaskoczymy (a w ciągu najbliższych miesięcy wprowadzimy ponad 20 nowości do naszej oferty). Dziękuję jednak przede wszystkim Wam, fanom Pat&Rub za to, że tak jak my kochacie nasze produkty i jesteście z nami, za Wasze cudowne recenzje❤️💚! Dlatego na www.patandrub.eu (w zakładce „zestawy”) specjalna urodzinowa niespodzianka! Zapraszamy!

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Kinga Rusin, Marek Kujawa, Paszporty Polityki 2017
Fot. East News

Kinga Rusin, Marek Kujawa
Fot. Instagram @kingarusin

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.