O TYM SIĘ MÓWI

50-letnia Kinga Korta pokazała ciążowy brzuch. Zalała ją fala hejtu!

Dlaczego dojrzałe macierzyństwo wciąż wzbudza kontrowersje?

Olga Figaszewska 8 marca 2018 16:45

Decyzja kobiet o późnym zajściu w ciążę to już poniekąd znak naszych czasów. Z pewnością nie powinno wydawać się niczym zaskakującym, a tym bardziej szokującym. Jednak wciąż u niektórych osób wywołuje silne emocje. Kobiety coraz częściej odciągają w czasie decyzję o macierzyństwie. Niedawno do ich grona dołączyła 45-letnia aktorka. Teraz szczęśliwą wiadomością podzieliła się z fanami Kinga Korta, gwiazda programu TVN Żony Hollywood. Spodziewa się swojego pierwszego dziecka. W sieci rozgorzała dyskusja. Wszystko dlatego, że wiek gwiazdy owiany jest tajemnicą. Niektórzy sugerują, że jest już po 50-tce. Co zarzucają jej internauci?

Kinga Korta spodziewa się dziecka

Na początku lutego Kinga Korta postanowiła się podzielić z fanami cudowną wiadomością. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Opatrzyła je wyjątkowym opisem.

„Chcieliśmy podzielić się piękną wiadomością ze wszystkimi. Wkrótce będziemy mieć nową miłość w naszym życiu. Czekanie na nasze dziecko napełniło nasze serca tak wielką miłością i radością!”, obwieściła.

Wkrótce ona i jej mąż, amerykański biznesmen Chet, powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. To spełnienie ich marzeń. Kinga Korta długo nie mogła zajść w ciążę. Już w trakcie show Żony Hollywood nawiązywała do tematu powiększenia rodziny i macierzyństwa. Z mężem starali się o dziecko kilka lat.

„Myślę, że czynnikiem, dla którego nie mogę zajść w ciążę, są toksyny i chemia, jakie kiedyś nakładałam na siebie. Zrobiłam badania. Nie ma wytłumaczalnych powodów, dla których ja w tę ciążę nie mogę zajść. Bardzo staramy się o dziecko. Nie przewidziałam, że nie będę mogła zajść w ciążę. Naturalne metody są dla mnie najważniejsze, będę się starała, dopóki czas mi na to pozwoli”, zdradziła w jednym odcinków. Teraz przyszła mama wygląda kwitnąco, tryska energią i cieszy się każdym dniem w tym błogosławionym stanie.

Kinga Korta w ogniu krytyki

Jednak fakt, że gwiazda zdecydowała się na dziecko w późnym wieku wywołał w sieci ogromne kontrowersje. Do tej pory nie jest jasne, ile tak naprawdę ma lat. Pod niektórymi zdjęciami, na których Kinga Korta prezentuje swoje ciążowe krągłości, pojawiły się krytyczne komentarze. Internauci zarzucają jej egoizm i za wszelką cenę próbują przekonać do tego, że dojrzałe macierzyństwo wiążę się z wieloma zagrożeniami.

„Czy Pani zdaje sobie sprawę z tego, że gdy pani dziecko będzie mieć 20 lat, pani będzie mieć 70? Nie chcę nikogo obrażać, ale nie wiem, czy pani zdaje sobie z tego sprawę, że kiedy ono będzie wchodzić w dorosłe życie będzie pani najbardziej potrzebować?”, głosi jeden z komentarzy.

„Tak czy siak nie jest Pani pierwszej młodości..mimo że jest Pani zadbana, po zabiegach itd... 30 lat Pani nie ma, czasu się nie oszuka... Tak czy inaczej na dziecko nie jest już Pani "za młoda, ale nie mówię tego złośliwie, stwierdzam fakt. Pani życzę dystansu więcej do się siebie i zdrowej, pięknej dzidzi”, dodaje ktoś inny.

Znalazły się jednak osoby, które stanęły w jej obronie. Podkreślały, że ciąża niezależnie od wieku stanowi ryzyko zarówno dla matki, jak i dziecka. A niektóre matki dzielą się z gwiazdą własnymi doświadczeniami. „Urodzilam w wieku 37 lat zdrowego slicznego chlopczyka. Ludzie mowili, ze nie powinnam bo nie ten wiek.🤔😉”, pisze jedna z fanek.

„Hejterzy- znajdzie inny obiekt hejtu. Dziecko to zawsze radość . Nie rozumiem wypominania wieku- zajmijcie sie soba!!!! Czekamy na pierwsze dziecko zony Hollywood”, dodaje kolejna.

Pani Kindze serdecznie gratulujemy! A jakie jest Wasze zdanie na temat dojrzałego macierzyństwa?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.