Weronika Bruździak-Gębura 18 stycznia 2017 17:45
1/4
Kim i Kendall Kardashian
Copyright @East News
1/4

Kim Kardashian West wystąpi w filmie! Czyżby szykował się wielki powrót? Jedno jest pewne – kreacja gwiazdy z planu wzbudziła sporo kontrowersji. Dlaczego?

 

Kim Kardashian West razem z młodszą siostrą, Kendall Jenner, wystąpią w filmie „Ocean’s Eight”. To żeńska wersja kultowego „Ocean’s Eleven” z Georgem Clooneyem, Bradem Pittem i Matem Damonem w rolach głównych. Film wyreżyseruje twórca pierwszej części „Igrzysk śmierci”, Gary Ross. Główne role zagrają Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Rihanna, Helena Bonham Carter i Sarah Paulson.

 

Premiera „Ocean's Eight” dopiero 7 czerwca 2018 roku, a Kim i Kendall wystąpią w filmie gościnnie, jednak celebrytki już znalazły się na ustach wszystkich. Głównie z powodu kreacji, które założyły. Chodzi o sukienki typu „naked dress”, które więcej odsłaniają niż zasłaniają. Tak jak Kendall wyglądała elegancko, tego samego nie można powiedzieć o jej starszej siostrze. Kreacja Kim prześwitywała w miejscu intymnym, ukazując cieliste body, które gwiazda założyła pod spód sukienki.

 

Kreacje typu „naked dress” nosiło już wiele gwiazd, między innymi Beyonce, Rihanna, Joanna Krupa, Irina Shayk czy Jennefier Lopez.

 

Zobacz galerię ze zdjęciami Kim Kardashian i Kendall Jenner z planu filmu „Ocean’s Eight”!

 

Polecamy też: „Chwycił mnie i przeciągnął przez korytarz. Byłam w szlafroku, naga pod spodem”. Kim Kardashian o napadzie

 

 

2/4
Kim Kardashian West
Copyright @East News
2/4

Na zdjęciu: Kim Kardashian West na planie filmu „Ocean's Eight”.

3/4
Kendall Jenner
Copyright @East News
3/4

Na zdjęciu: Kendall Jenner na planie filmu „Ocean's Eight”.

4/4
Kim Kardashian West i Kendall Jenner
Copyright @East News
4/4

Na zdjęciu: Kim Kardashian West i Kendall Jenner na planie filmu „Ocean's Eight”.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.