Weronika Bruździak-Gębura 18 stycznia 2017 17:45
1/4
Kim i Kendall Kardashian
Copyright @East News
1/4

Kim Kardashian West wystąpi w filmie! Czyżby szykował się wielki powrót? Jedno jest pewne – kreacja gwiazdy z planu wzbudziła sporo kontrowersji. Dlaczego?

 

Kim Kardashian West razem z młodszą siostrą, Kendall Jenner, wystąpią w filmie „Ocean’s Eight”. To żeńska wersja kultowego „Ocean’s Eleven” z Georgem Clooneyem, Bradem Pittem i Matem Damonem w rolach głównych. Film wyreżyseruje twórca pierwszej części „Igrzysk śmierci”, Gary Ross. Główne role zagrają Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Rihanna, Helena Bonham Carter i Sarah Paulson.

 

Premiera „Ocean's Eight” dopiero 7 czerwca 2018 roku, a Kim i Kendall wystąpią w filmie gościnnie, jednak celebrytki już znalazły się na ustach wszystkich. Głównie z powodu kreacji, które założyły. Chodzi o sukienki typu „naked dress”, które więcej odsłaniają niż zasłaniają. Tak jak Kendall wyglądała elegancko, tego samego nie można powiedzieć o jej starszej siostrze. Kreacja Kim prześwitywała w miejscu intymnym, ukazując cieliste body, które gwiazda założyła pod spód sukienki.

 

Kreacje typu „naked dress” nosiło już wiele gwiazd, między innymi Beyonce, Rihanna, Joanna Krupa, Irina Shayk czy Jennefier Lopez.

 

Zobacz galerię ze zdjęciami Kim Kardashian i Kendall Jenner z planu filmu „Ocean’s Eight”!

 

Polecamy też: „Chwycił mnie i przeciągnął przez korytarz. Byłam w szlafroku, naga pod spodem”. Kim Kardashian o napadzie

 

 

2/4
Kim Kardashian West
Copyright @East News
2/4

Na zdjęciu: Kim Kardashian West na planie filmu „Ocean's Eight”.

3/4
Kendall Jenner
Copyright @East News
3/4

Na zdjęciu: Kendall Jenner na planie filmu „Ocean's Eight”.

4/4
Kim Kardashian West i Kendall Jenner
Copyright @East News
4/4

Na zdjęciu: Kim Kardashian West i Kendall Jenner na planie filmu „Ocean's Eight”.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?