Kim Kardashian
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian wylicytowała złoty zegarek Jackie Kennedy

Damian Duda 24 czerwca 2017 20:00
Kim Kardashian
Fot. Getty Images

 

Kim Kardashian zrobiła sobie... prezent. Celebrytka wylicytowała niezwykły zegarek, który należał w przeszłości do Jackie Kennedy! Jego cena robi wrażenie! Ile kosztował? 

 

Przeczytaj też: Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się trzeciego dziecka?! Para zdecydowała się na... To duże zaskoczenie!

Jackie Kennedy — zegarek

Wiele kobiet marzy o niezwykłej biżuterii. Kim poszło o krok dalej i zamarzyła o przedmiocie, który ma historyczne znaczenie. Jak donosi Daily Mail, w trakcie licytacji — na której wystawiony był zegarek Jackie Kennedy — pojawiła się tajemnicza osoba, która miała przebić oferty pozostałych zainteresowanych. Kim chciała go wylicytować „anonimowo’’. 

 

Jednak wyszło zupełnie inaczej. Kim zapłaciła za niego blisko 380 tysięcy dolarów! Celebrytka zamierza nosić go na co dzień, bo pasuje do jej nowego, stonowanego stylu.

 

Ciekawostką jest pochodzenie zegarka. Jackie Kennedy dostała go od księcia Stanisława Radziwiłła.

 

Kim Kardashian — napad w Paryżu

Fani celebrytki są zaskoczeni tym, że zdecydowała się — po raz kolejny (!) — na tak drogi zakup. Przypominają napad w Paryżu, kiedy Kim Kardashian została napadnięta. Złodzieje ukradli między innymi dwie diamentowe bransoletki Cartiera, diamentowe kolczyki od Lorraine Schwartz oraz trzy naszyjniki wysadzane brylantami, w tym jeden w kształcie krzyża. Sprawcy zabrali też pierścionek zaręczynowy Kim. Łącznie okradli celebrytkę z biżuterii wartej ponad 10 milionów dolarów.

 

Zobacz też: „Zostały przerobione w Photoshopie tak, żebym wyglądała jak najgorzej”. Kim Kardashian o słynnych zdjęciach z Meksyku

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.