Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian i Kanye West zostali po raz kolejny rodzicami!

Dziecko urodziła im surogatka

Sabina Zięba 10 maja 2019 23:30
Fot. East News

Jedna z najpopularniejszych par światowego show-biznesu powitała właśnie na świecie następne dziecko! Kim Kardashian West podzieliła się z fanami tą wiadomością na swoim Twitterze. Co wiadomo o kolejnym potomku celebrytów?

Czwarte dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa

Już w czwartkowy wieczór 9 maja poinformowano, że anonimowa surogatka wynajęta przez gwiazdorską parę może lada chwila urodzić. Kim Kardashian miała wówczas pojawić się w programie Ellen DeGeneres razem ze swoją siostrą, Kourtney. Ta przyznała jednak, że małżonka Kanye Westa nie może przybyć ze względu na poród.

Choć para początkowo chciała, by dziecko urodziła ta sama kobieta, co rok wcześniej ich córkę, musieli znaleźć inną surogatkę, gdyż poprzednia zaszła w ciążę. Wówczas The Sun podał: „Kim i Kanye chcieli mieć czworo dzieci i nie chcieli dłużej czekać na kolejne. Dlatego zdecydowali się na wynajęcie innej matki zastępczej”. Po dziewięciu miesiącach oczekiwania, w piątek 10 maja szczęśliwa gwiazda opublikowała na Twitterze informację: „On już tu jest i jest idealny!”, obwieszczając fanom, że jej syn przyszedł na świat.

Do tej pory para wychowywała wspólnie trójkę dzieci - 6-letnią North, 3-letniego Sainta oraz urodzoną rok temu córkę Chicago. Nie wiadomo jeszcze, jakie imię wybrali dla nowego potomka, ale znając ich wcześniejsze pomysły, jesteśmy pewni, że będzie oryginalne!  

Kanye West i Kim Kardashian ze swoimi dziećmi

Kim Kardashian, Kanye West, dzieci Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian, Kanye West, dzieci Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?