Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian i Kanye West zostali po raz kolejny rodzicami!

Dziecko urodziła im surogatka

Sabina Zięba 10 maja 2019 23:30
Fot. East News

Jedna z najpopularniejszych par światowego show-biznesu powitała właśnie na świecie następne dziecko! Kim Kardashian West podzieliła się z fanami tą wiadomością na swoim Twitterze. Co wiadomo o kolejnym potomku celebrytów?

Czwarte dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa

Już w czwartkowy wieczór 9 maja poinformowano, że anonimowa surogatka wynajęta przez gwiazdorską parę może lada chwila urodzić. Kim Kardashian miała wówczas pojawić się w programie Ellen DeGeneres razem ze swoją siostrą, Kourtney. Ta przyznała jednak, że małżonka Kanye Westa nie może przybyć ze względu na poród.

Choć para początkowo chciała, by dziecko urodziła ta sama kobieta, co rok wcześniej ich córkę, musieli znaleźć inną surogatkę, gdyż poprzednia zaszła w ciążę. Wówczas The Sun podał: „Kim i Kanye chcieli mieć czworo dzieci i nie chcieli dłużej czekać na kolejne. Dlatego zdecydowali się na wynajęcie innej matki zastępczej”. Po dziewięciu miesiącach oczekiwania, w piątek 10 maja szczęśliwa gwiazda opublikowała na Twitterze informację: „On już tu jest i jest idealny!”, obwieszczając fanom, że jej syn przyszedł na świat.

Do tej pory para wychowywała wspólnie trójkę dzieci - 6-letnią North, 3-letniego Sainta oraz urodzoną rok temu córkę Chicago. Nie wiadomo jeszcze, jakie imię wybrali dla nowego potomka, ale znając ich wcześniejsze pomysły, jesteśmy pewni, że będzie oryginalne!  

Kanye West i Kim Kardashian ze swoimi dziećmi

Kim Kardashian, Kanye West, dzieci Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian, Kanye West, dzieci Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.