Kim Kardashian w Białym Domu i Donald Trump
Fot. Twitter @realDonaldTrump
O TYM JEST GŁOŚNO

A to niespodzianka! Kim Kardashian spotkała się Donaldem Trumpem!

Nie uwierzycie, o czym rozmawiali…

Weronika Kostyra 31 maja 2018 20:00
Kim Kardashian w Białym Domu i Donald Trump
Fot. Twitter @realDonaldTrump

Kim Kardashian została zaproszona do Białego Domu na specjalne spotkanie z Donaldem Trumpem. O czym celebrytka rozmawiała z prezydentem USA?

Kim Kardashian w Białym Domu

Donald Trump poinformował o nietypowym spotkaniu na swoim Twitterze, gdzie pokazał pamiątkowe zdjęcie z Gabinetu Owalnego. Ich rozmowa dotyczyła reformy więziennictwa USA. Kim Kardashian walczy ostatnio o złagodzenie wyroku 63-letniej Alice Marie Johnson. Kobieta odsiaduje wyrok dożywocia za przestępstwo narkotykowe popełnione bez użycia siły. W więzieniu przebywa już 20 lat. „Dzisiaj świetne spotkanie z Kim Kardashian. Rozmawialiśmy o reformie więziennictwa i wyroków”, podsumował rozmowę Trump.

W czasie godzinnego spotkania Kim Kardashian rozmawiała także z innymi urzędnikami. „Dziękuję prezydentowi Trumpowi za dzisiejsze popołudnie i mam nadzieję, że udzieli on prawa łaski Alice Marie Johnson”, napisała potem w mediach społecznościowych.

Co ciekawe w ostatnich wyborach prezydenckich Kim Kardashian poparła Hillary Clinton, przeciwniczkę Trumpa. Z kolei jej mąż, Kante West poparł obecnego prezydenta. 

Kim Kardashian, jak się zmieniała? Metamorfoza gwiazd
Fot. Instagram/Kim Kardasian

Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi: Chicago, Saint i North
Fot. Instagram @kimkardashian

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.