Kim Kardashian
Fot. Instagram/@kim kardashian
Z ŻYCIA GWIAZD

Kim Kardashian po raz pierwszy z bliska pokazała najmłodszą córeczkę!

Podobna do sławnej mamy?

Weronika Kostyra 15 kwietnia 2018 18:55
Kim Kardashian
Fot. Instagram/@kim kardashian

Chicago West, czyli trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanyego Westa przyszła na świat 15 stycznia. Duża rodzina od zawsze była marzeniem celebrytki. Mówiło się, że Kanye West nie był pozytywnie nastawiony do planu powiększenia rodziny, jednak w końcu uległ namowom żony i teraz jest dumnym tatą małej gromadki.

Najmłodsza córka Kim Kardashian

Narodzinom małej Chicago towarzyszyło wiele kontrowersji, ponieważ jej rodzice zdecydowali się wynająć su rogatkę, która ją urodziła. Gwiazda nie mogła urodzić metodą naturalną z powodu poważnych problemów zdrowotnych, kolejna ciążą mogłaby zagrozić jej życiu i zdrowiu. Po urodzeniu synka Sainta uszkodzona została jej macica i groziła jej operacja. Celebrytka rozważała wiele opcji, zanim podjęła ostateczną decyzję, ale teraz twierdzi, że „surogatkę poradziłaby każdemu”.

Od trzech miesięcy jest szczęśliwą mamą, lecz jej córka nie została jeszcze stałą bywalczynią mediów społecznościowych. Dotąd mogliśmy zobaczyć jedynie jej zdjęcia zniekształcone filtrami lub pokazujące ją z daleko. Dopiero teraz gwiazda zdecydowała się pokazać córkę w całej okazałości. Musimy przyznać, że mała Chicago jest naprawdę urocza! Do którego z rodziców jest bardziej podobna?

Dzieci Kim Kardashian

Teraz rodzina jest już komplecie. Kim Kardashian bardzo zależało na jej powiększeniu. Sama wychowała się razem z licznym rodzeństwem i uważa, że to najlepsze, co może spotkać jej dzieci. Kim Kardashian i Kanye West są małżeństwem od 24 maja 2014 roku. Razem wychowują już córkę North (3 lata) i syna Sainta (2 lata). „Mam kilkoro rodzeństwa i bardzo ich kocham, są moimi najlepszymi przyjaciółmi i tego samego chciałabym dla moich dzieci”, wyznała Kim w rozmowie z Ellen DeGeneres. 

Chicago West, córka Kim Kardashian
Fot. Snapchat @Kim Kardashian

Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi: Chicago, Saint i North
Fot. Instagram @kimkardashian

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!