Kim Kardashian
Fot. Instagram/@kim kardashian
Z ŻYCIA GWIAZD

Kim Kardashian po raz pierwszy z bliska pokazała najmłodszą córeczkę!

Podobna do sławnej mamy?

Weronika Kostyra 15 kwietnia 2018 18:55
Kim Kardashian
Fot. Instagram/@kim kardashian

Chicago West, czyli trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanyego Westa przyszła na świat 15 stycznia. Duża rodzina od zawsze była marzeniem celebrytki. Mówiło się, że Kanye West nie był pozytywnie nastawiony do planu powiększenia rodziny, jednak w końcu uległ namowom żony i teraz jest dumnym tatą małej gromadki.

Najmłodsza córka Kim Kardashian

Narodzinom małej Chicago towarzyszyło wiele kontrowersji, ponieważ jej rodzice zdecydowali się wynająć su rogatkę, która ją urodziła. Gwiazda nie mogła urodzić metodą naturalną z powodu poważnych problemów zdrowotnych, kolejna ciążą mogłaby zagrozić jej życiu i zdrowiu. Po urodzeniu synka Sainta uszkodzona została jej macica i groziła jej operacja. Celebrytka rozważała wiele opcji, zanim podjęła ostateczną decyzję, ale teraz twierdzi, że „surogatkę poradziłaby każdemu”.

Od trzech miesięcy jest szczęśliwą mamą, lecz jej córka nie została jeszcze stałą bywalczynią mediów społecznościowych. Dotąd mogliśmy zobaczyć jedynie jej zdjęcia zniekształcone filtrami lub pokazujące ją z daleko. Dopiero teraz gwiazda zdecydowała się pokazać córkę w całej okazałości. Musimy przyznać, że mała Chicago jest naprawdę urocza! Do którego z rodziców jest bardziej podobna?

Dzieci Kim Kardashian

Teraz rodzina jest już komplecie. Kim Kardashian bardzo zależało na jej powiększeniu. Sama wychowała się razem z licznym rodzeństwem i uważa, że to najlepsze, co może spotkać jej dzieci. Kim Kardashian i Kanye West są małżeństwem od 24 maja 2014 roku. Razem wychowują już córkę North (3 lata) i syna Sainta (2 lata). „Mam kilkoro rodzeństwa i bardzo ich kocham, są moimi najlepszymi przyjaciółmi i tego samego chciałabym dla moich dzieci”, wyznała Kim w rozmowie z Ellen DeGeneres. 

Chicago West, córka Kim Kardashian
Fot. Snapchat @Kim Kardashian

Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi: Chicago, Saint i North
Fot. Instagram @kimkardashian

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…