Kim Kardashian
Fot. Instagram/@kim kardashian
Z ŻYCIA GWIAZD

Kim Kardashian po raz pierwszy z bliska pokazała najmłodszą córeczkę!

Podobna do sławnej mamy?

Weronika Kostyra 15 kwietnia 2018 18:55
Kim Kardashian
Fot. Instagram/@kim kardashian

Chicago West, czyli trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanyego Westa przyszła na świat 15 stycznia. Duża rodzina od zawsze była marzeniem celebrytki. Mówiło się, że Kanye West nie był pozytywnie nastawiony do planu powiększenia rodziny, jednak w końcu uległ namowom żony i teraz jest dumnym tatą małej gromadki.

Najmłodsza córka Kim Kardashian

Narodzinom małej Chicago towarzyszyło wiele kontrowersji, ponieważ jej rodzice zdecydowali się wynająć su rogatkę, która ją urodziła. Gwiazda nie mogła urodzić metodą naturalną z powodu poważnych problemów zdrowotnych, kolejna ciążą mogłaby zagrozić jej życiu i zdrowiu. Po urodzeniu synka Sainta uszkodzona została jej macica i groziła jej operacja. Celebrytka rozważała wiele opcji, zanim podjęła ostateczną decyzję, ale teraz twierdzi, że „surogatkę poradziłaby każdemu”.

Od trzech miesięcy jest szczęśliwą mamą, lecz jej córka nie została jeszcze stałą bywalczynią mediów społecznościowych. Dotąd mogliśmy zobaczyć jedynie jej zdjęcia zniekształcone filtrami lub pokazujące ją z daleko. Dopiero teraz gwiazda zdecydowała się pokazać córkę w całej okazałości. Musimy przyznać, że mała Chicago jest naprawdę urocza! Do którego z rodziców jest bardziej podobna?

Dzieci Kim Kardashian

Teraz rodzina jest już komplecie. Kim Kardashian bardzo zależało na jej powiększeniu. Sama wychowała się razem z licznym rodzeństwem i uważa, że to najlepsze, co może spotkać jej dzieci. Kim Kardashian i Kanye West są małżeństwem od 24 maja 2014 roku. Razem wychowują już córkę North (3 lata) i syna Sainta (2 lata). „Mam kilkoro rodzeństwa i bardzo ich kocham, są moimi najlepszymi przyjaciółmi i tego samego chciałabym dla moich dzieci”, wyznała Kim w rozmowie z Ellen DeGeneres. 

Chicago West, córka Kim Kardashian
Fot. Snapchat @Kim Kardashian

Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi: Chicago, Saint i North
Fot. Instagram @kimkardashian

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.