Kim Kardashian MT
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

„Zostały przerobione w Photoshopie tak, żebym wyglądała jak najgorzej”. Kim Kardashian o słynnych zdjęciach z Meksyku

Weronika Bruździak-Gębura 22 czerwca 2017 06:00
Kim Kardashian MT
Fot. East News

Kim Kardashian West po raz pierwszy zabrała głos w sprawie „afery cellulitowej” - zdjęć z wakacji w Meksyku, na których jej ciało wyglądało zupełnie inaczej niż na tych publikowanych w przez nią w mediach społecznościowych. Zdaniem celebrytki ktoś celowo przerobił jej fotografie tak, by wyglądała na nich jak najgorzej.

Kim Kardashian o zdjęciach z wakacji: „Ktoś je przerobił w Photoshopie”

Do tej pory 36-latka milczała na temat „afery cellulitowej”. Podczas wywiadu dla programu „The View” nadawanego w US TV zdradziła, co myśli na temat słynnych zdjęć z meksykańskiej plaży: jej zdaniem zostały przerobione w Photoshopie tak, by jej ciało prezentowało się jak najgorzej.

„Widziałam te straszne zdjęcia samej siebie. Ludzie obrobili je w Photoshopie i dodatkowo wyostrzyli. Już bez tego nie czułam się sobą, a dodatkowo ktoś wyostrzył te zdjęcia i sprawił, że wyglądały jeszcze gorzej. Wtedy zaczęły krążyć po sieci”, powiedziała.

Jednocześnie przyznała, że rzeczywiście nie była wtedy w najlepszej formie z powodu dwóch operacji macicy, które przeszła kilka tygodni wcześniej, przez które nie mogła ćwiczyć.

„Zdecydowanie nie byłam w najlepszej formie. Nie ćwiczyłam od jakichś 12 tygodni. Po tym, jak zobaczyłam te zdjęcia, pomyślałam: OK, muszę coś z tym zrobić. I zaczęłam ćwiczyć pod okiem trenerki”, wyznała celebrytka i dodała, że od tamtej pory robi to codziennie rano. „Wstaję między 5:30 a 6:00 i ćwiczę, dopóki moje dzieci nie wstaną, czyli przez około półtorej godziny. Kocham to!”, powiedziała podekscytowana. 

Przyznała też, że przeszła na dietę: je więcej „zdrowych węglowodanów” i warzyw. „Wcześniej, gdy starałam się w ogóle nie jeść węglowodanów, co było dla mnie bardzo trudne, po prostu źle się odżywiałam”, powiedziała.

Kim Kardashian wypowiedziała się też na temat krytyki, jaka na nią spadła po opublikowaniu zdjęć.

„Mam grubą skórę, ale nie wszyscy tak mają. Rozumiem ludzi, którzy czują się dotknięci w takich sytuacjach. Sama miałam momenty załamania i uważam, że to nie jest ok, gdy ludzie mówią  o mnie takie wstrętne rzeczy, i to za pomocą klawiatury komputera”, powiedziała zdenerwowana.

Zdjęcia Kim Kardashian z Meksyku

W kwietniu paparazzi przyłapali Kim Kardashian podczas wakacji w Meksyku. Celebrytka na zdjęciach z plaży wyglądała zupełnie inaczej niż na tych, które publikuje w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie prezentowała nienaganną figurę i idealnie gładką skórę, podczas gdy na fotografiach wykonanych przez paparazzi 35-latka miała cellulit i liczne nierówności na pośladkach, czym wprawiła swoje fanki w osłupienie. W wyniku afery, straciła ponad 100 tysięcy obserwujących na Instagramie, którzy poczuli się oszukani i zawiedzeni fałszywym wizerunkiem, jaki kreuje w mediach społecznościowych.

Polecamy też: „Nie ma w tobie nic naturalnego!”. Jakim operacjom plastycznym naprawdę poddała się Kim Kardashian?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.