Fot. Instagram / ONS
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian znów szokuje! Czy tak radykalna zmiana koloru włosów wiąże się z ostatnimi zmianami w życiu celebrytki?

Sabina Zięba 8 września 2017 07:30
Fot. Instagram / ONS

Kim Kardashian nie boi się modowych eksperymentów. Często zaskakuje spektakularnymi kreacjami, na które żadna inna hollywoodzka celebrytka najprawdopodobniej by się nie zdecydowała. Tak też zdarzyło się w środę 6 czerwca, podczas pokazu Toma Forda w Nowym Jorku.

Polecamy też: Najbardziej skandaliczne stylizacje Kim Kardashian! Nagość? To jeszcze nic!

Kim Kardashian w nowej odsłonie

Na wieczornej imprezie Kim Kardashian pokazała się w długiej czarnej lateksowej sukni bez ramiączek, projektu 29-letniego LaQuana Smitha. Kreacja wyróżniała się nie tylko materiałem, ale też wyjątkowym zapięciem, jakim był długi zamek błyskawiczny z tyłu sylwetki. Modelka dobrała do niej lekkie wiązane sandałki na wysokiej szpilce. Wywołała spore zamieszanie, nie tylko dlatego, że było to jej pierwsze oficjalne wyjście od momentu, gdy okazało się, że wspólnie z Kanye Westem planują trzecie dziecko.

Polecamy też: Kim Kardashian nie jest w ciąży, a mimo to z Kanye Westem oczekują trzeciego dziecka! Adoptują czy wynajęli surogatkę?

Wszystkie media rozpisują się o jej... nowym kolorze włosów! Celebrytka zdecydowała się porzucić swój naturalny ciemnobrązowy odcień na rzecz nowego trendu, jakim są siwe włosy. Co sądzicie o takiej metamorfozie gwiazdy? Zobaczcie filmik!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.