Fot. Instagram / ONS
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian znów szokuje! Czy tak radykalna zmiana koloru włosów wiąże się z ostatnimi zmianami w życiu celebrytki?

Sabina Zięba 8 września 2017 07:30
Fot. Instagram / ONS

Kim Kardashian nie boi się modowych eksperymentów. Często zaskakuje spektakularnymi kreacjami, na które żadna inna hollywoodzka celebrytka najprawdopodobniej by się nie zdecydowała. Tak też zdarzyło się w środę 6 czerwca, podczas pokazu Toma Forda w Nowym Jorku.

Polecamy też: Najbardziej skandaliczne stylizacje Kim Kardashian! Nagość? To jeszcze nic!

Kim Kardashian w nowej odsłonie

Na wieczornej imprezie Kim Kardashian pokazała się w długiej czarnej lateksowej sukni bez ramiączek, projektu 29-letniego LaQuana Smitha. Kreacja wyróżniała się nie tylko materiałem, ale też wyjątkowym zapięciem, jakim był długi zamek błyskawiczny z tyłu sylwetki. Modelka dobrała do niej lekkie wiązane sandałki na wysokiej szpilce. Wywołała spore zamieszanie, nie tylko dlatego, że było to jej pierwsze oficjalne wyjście od momentu, gdy okazało się, że wspólnie z Kanye Westem planują trzecie dziecko.

Polecamy też: Kim Kardashian nie jest w ciąży, a mimo to z Kanye Westem oczekują trzeciego dziecka! Adoptują czy wynajęli surogatkę?

Wszystkie media rozpisują się o jej... nowym kolorze włosów! Celebrytka zdecydowała się porzucić swój naturalny ciemnobrązowy odcień na rzecz nowego trendu, jakim są siwe włosy. Co sądzicie o takiej metamorfozie gwiazdy? Zobaczcie filmik!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.