Kim Kardashian
Fot. Instagram@kimkardashian
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kim Kardashian chce zaprzyjaźnić się z księżną Meghan?

Zamierza podarować jej dziecku imponujące diamenty!

Weronika Kostyra 31 grudnia 2018 15:52
Kim Kardashian
Fot. Instagram@kimkardashian

Kim Kardashian chce się zaprzyjaźnić z Meghan Markle? Zagraniczne media właśnie opublikowały tę szokującą wiadomość. Osoby z jej otoczenia celebrytki twierdzą, że chce zostać najlepszą przyjaciółką księżnej. Planuje już wyjątkowy prezent dla jej pierwszego dziecka. Chce ofiarować mu imponujące diamenty!

Kim Kardashian marzy o przyjaźni z księżną Meghan

Jak pisze brytyjski Daily Mail, Kim Kardashian ma podobno pomysł, by zbliżyć się do brytyjskiej rodziny królewskiej przez przyjaźń z pochodzącą z Kaliforni Meghan Markle. Amerykańska celebrytka sama jest mamą trójki dzieci, dlatego chce podarować dziecku Meghan i Harry’ego coś wyjątkowego. Kim pragnie, by jej podarunek wyróżniał się na tle innych, jakie z pewnością zostaną wysłane z całego świata książęcej parze na wiosnę. „Przeszukała wszystko, od biżuterii diamentowej dla dzieci po kryształowe dekoracje i gadżety od projektantów. Kim jest przekonana, że ​​ona i Meghan będą kiedyś najlepszymi przyjaciółkami”, pisze Radar Online.

Przyjaźń ma być jej przepustką do wyższych sfer. 38-letnia gwiazda od lat wspina się po szczeblach kariery zaczynając od seks taśmy, przez własne reality show, kończąc na pierwszej lidze gwiazd i okładkach najsłynniejszych magazynów.

Przeszkodą jaką może napotkać jest fakt, że książęca para słynie ze swojej dbałości o zachowanie prywatności. Są bardzo ostrożni w zawieraniu przyjaźni. Przy okazji ślubu, Meghan Markle zakończyła więc wiele znajomości z przeszłości. Bała się, że dawni znajomi mogą ujawniać mediom szczegóły jej życia z księciem Harrym. Kim Kardashian ma nieco inne poglądy na tę kwestię… 

Rodzinna sesja Kim Kardashian
Fot. Instagram/ Kim Kardashian

księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Getty Images

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.