Kim Kardashian MT
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

Kim Kardashian chce poddać się poważnej operacji. Ma jednak ważny powód... Jaki?

Weronika Bruździak-Gębura 3 kwietnia 2017 11:45
Kim Kardashian MT
Fot. Getty Images

Kim Kardashian chce mieć kolejne dziecko. Dlatego 36-latka zdecydowała się na poważną operację. Co na to jej rodzina?

Kim Kardashian chce mieć trzecie dziecko

Kim Kardashian i Kanye West mają dwójkę dzieci: czteroletnią North i dwuletniego Sainta. Mimo trudności, jakie musieli ostatnio pokonać, chcą powiększyć rodzinę. W końcu Kim Kardashian ma trójkę biologicznego rodzeństwa: Kourtney, Khloe i Roberta Juniora oraz dwie przyrodnie siostry: Kendall i Kylie. Celebrytki nie zraża nawet to, że podczas poprzedniej ciąży miała duże problemy ani to, że musi przejść skomplikowaną operację rekonstrukcji macicy.

Kim Kardashian musi przejść operację rekonstrukcji macicy

O swojej decyzji Kim Kardashian opowiedziała w najnowszym odcinku show „Z kamerą u Kardashianów”. Jeszcze kilka tygodni temu rozważała wynajęcie surogatki, jednak najwyraźniej zmieniła zdanie. „Muszę naprawić swoją macicę, bo zdecydowałam się mieć trzecie dziecko”, powiedziała celebrytka przy stole podczas rodzinnej kolacji. Były partner jej mamy, Corey Gamble, ostrzegał: „Uważam, że nie powinnaś tego robić, to zbyt ryzykowne”. Podobnie uważała reszta rodziny.

Mimo to, celebrytka jest zdecydowana. „Muszę przejść operację, w trakcie której załatają tę dziurę w mojej macicy. Muszą mi to wyczyścić, powstaną po tym blizny. Nadal będzie to ciąża wysokiego ryzyka, ale przynajmniej będę mogła w nią zajść. Chcę żeby moje dzieci miały rodzeństwo i chcę wiedzieć, że zrobiłam wszystko żeby tak się stało”, tłumaczyła swoją decyzję.

W obydwu ciążach Kim Kardashian przytyła po kilkadziesiąt kilogramów i w każdej z nich czuła się źle, o czym opowiadała w kolejnych odcinkach rodzinnego programu. Ta ostatnia, gdy celebrytka była w ciąży z Saintem, była zagrożona, a „lekarz musiał odrywać jej łożysko siłą, skrobiąc je paznokciami”, jak powiedziała Kim w jednym z odcinków rodzinnego show. Pojawia się pytanie: czy Kim Kardashian rzeczywiście o tym myśli, czy jest to po prostu kolejna próba wzbudzenia kontrowersji, która ma pomóc zatrzymać malejącą oglądalność show.

Polecamy też: Kim Kardashian zamieściła zdjęcia z dzieciństwa. Dlaczego przypomina fotografie zmarłego ojca?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?