Kim Kardashian MT
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

Kim Kardashian chce poddać się poważnej operacji. Ma jednak ważny powód... Jaki?

Weronika Bruździak-Gębura 3 kwietnia 2017 11:45
Kim Kardashian MT
Fot. Getty Images

Kim Kardashian chce mieć kolejne dziecko. Dlatego 36-latka zdecydowała się na poważną operację. Co na to jej rodzina?

Kim Kardashian chce mieć trzecie dziecko

Kim Kardashian i Kanye West mają dwójkę dzieci: czteroletnią North i dwuletniego Sainta. Mimo trudności, jakie musieli ostatnio pokonać, chcą powiększyć rodzinę. W końcu Kim Kardashian ma trójkę biologicznego rodzeństwa: Kourtney, Khloe i Roberta Juniora oraz dwie przyrodnie siostry: Kendall i Kylie. Celebrytki nie zraża nawet to, że podczas poprzedniej ciąży miała duże problemy ani to, że musi przejść skomplikowaną operację rekonstrukcji macicy.

Kim Kardashian musi przejść operację rekonstrukcji macicy

O swojej decyzji Kim Kardashian opowiedziała w najnowszym odcinku show „Z kamerą u Kardashianów”. Jeszcze kilka tygodni temu rozważała wynajęcie surogatki, jednak najwyraźniej zmieniła zdanie. „Muszę naprawić swoją macicę, bo zdecydowałam się mieć trzecie dziecko”, powiedziała celebrytka przy stole podczas rodzinnej kolacji. Były partner jej mamy, Corey Gamble, ostrzegał: „Uważam, że nie powinnaś tego robić, to zbyt ryzykowne”. Podobnie uważała reszta rodziny.

Mimo to, celebrytka jest zdecydowana. „Muszę przejść operację, w trakcie której załatają tę dziurę w mojej macicy. Muszą mi to wyczyścić, powstaną po tym blizny. Nadal będzie to ciąża wysokiego ryzyka, ale przynajmniej będę mogła w nią zajść. Chcę żeby moje dzieci miały rodzeństwo i chcę wiedzieć, że zrobiłam wszystko żeby tak się stało”, tłumaczyła swoją decyzję.

W obydwu ciążach Kim Kardashian przytyła po kilkadziesiąt kilogramów i w każdej z nich czuła się źle, o czym opowiadała w kolejnych odcinkach rodzinnego programu. Ta ostatnia, gdy celebrytka była w ciąży z Saintem, była zagrożona, a „lekarz musiał odrywać jej łożysko siłą, skrobiąc je paznokciami”, jak powiedziała Kim w jednym z odcinków rodzinnego show. Pojawia się pytanie: czy Kim Kardashian rzeczywiście o tym myśli, czy jest to po prostu kolejna próba wzbudzenia kontrowersji, która ma pomóc zatrzymać malejącą oglądalność show.

Polecamy też: Kim Kardashian zamieściła zdjęcia z dzieciństwa. Dlaczego przypomina fotografie zmarłego ojca?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?