Kamil Lemieszewski
Fot. Instagram
O NIM JEST GŁOŚNO

Aktor, położnik i... kaskader. Oto Kamil Lemieszewski, zwycięzca kolejnej edycji Big Brother!

Dlaczego wzbudza tak wielkie kontrowersje?

Gabriela Czernecka 16 grudnia 2019 08:45
Kamil Lemieszewski
Fot. Instagram

Kolejna edycja programu Big Brother za nami. Kamil Lemieszewski od samego początku wzbudzał największe emocje. Choć dał się poznać szerszej publiczności dzięki pojawieniu się w domu Wielkiego Brata, to okazuje się, że może pochwalić się bogatym portfolio. Lemieszewski zwyciężył właśnie kolejną edycję Big Brothera. Szybko zyskał miano najbardziej kontrowersyjnego uczestnika show. Aktor, model, kaskader i... pielęgniarz. Kim jest Kamil Lemieszewski? 

Kamil Lemieszewski zwycięzcą Big Brother

Człowiek orkiestra - tak przedstawia go na swojej stronie Big Brother. Kamil Lemieszewski to zwycięzca kolejnej edycji show.  Z wykształcenia jest pielęgniarzem i położnikiem, ale miał okazję pracować także jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec czy... barman. W ostatnim czasie mieszkał w Londynie. Jego oryginalny sposób bycia i dość nietuzinkowe poglądy od samego początku wzbudzały skraje emocje zarówno wśród widzów TVN, jak i uczestników programu. Fani show szybko podzielili się na jego zwolenników i przeciwników. Ku radości pierwszej grupy, Kamil Lemieszewski został do samego końca i znalazł się w wielkim finale.

Oprócz niego do finałowej trójki Big Brother dotrwała Martyna Lewandowska i Wiktor Stadniczenko. To właśnie z nimi walczył o zwycięstwo i główną nagrodę w postaci czeku na 100 tysięcy złotych. 

Kim jest Kamil Lemieszewski?

Urodził się 17 czerwca 1983 roku, w tym roku skończył 36 lat temu. Kamil Lemieszewski, zwycięzca ostatniej edycji „Big Brothera”, od dziecka związany jest z Łodzią. Jednak tuż przed tym, jak wszedł do słynnego domu naszpikowanego kamerami, mieszkał w Londynie.  Z wykształcenia jest pielęgniarzem i położnikiem.

Od dziecka wykazywał artystyczne zdolności, szczególnie te aktorskie. Jak sam mówi, występy dawały mu ogromną satysfakcję i robił wszystko, by dawać ich jak najwięcej – nawet jeśli robił to tylko na skalę amatorską. Poza tym imał się różnych zajęć, był m.in.... cyrkowcem!

„Starałem się występować, gdzie tylko mogłem, w teatrzykach, jako ministrant w kościele na scenie obok „głównego aktora” i tak mi zostało… Myślałem też o ASP. Ale po medycynie pracowałem w cyrku przez osiem lat jako clown, reżyser, żongler, mim, szczudlarz i konferansjer”, zwierzył się w rozmowie z portalem O2.pl.

Obecnie skupia się na branży filmowej: grywa w reklamach jako aktor oraz kaskader. Nie jest mu również obca produkcja filmowa oraz praca modela.

Na koncie ma epizody w zagranicznych produkcjach, takich jak Król Artur, Han Solo czy Gwiezdne wojny - historie. Zafascynowany jest antropologią kultury i historią antyczną. Jak czytamy na oficjalnej stronie Big Brothera, Kamil Lemieszewski ma w planach napisanie książki o początkach religii katolickiej.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

the creation of mankind phot @delongus man @sir_lemie

Post udostępniony przez KamilLemie (@kamillemie_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.