Modelka od nowego partnera jest starsza o 16 lat!

Monika Katarzyna Krupska 22 maja 2018 20:00

Ten związek przejdzie do historii! Ona jest sławną modelką, projektantką, jurorką i matką czwórki dzieci. On to przystojny gitarzysta, w którym od lat kochają się fanki na całym świecie. Choć wydawać by się mogło, że oprócz niemieckiego pochodzenia para nie ma ze sobą nic wspólnego, to jednak jak to w życiu bywa, miłość po raz kolejny okazała się silniejsza. Bo to już oficjalne. Heidi Klum spotyka się z 16 lat młodszym od siebie Tomem Kaulitzem! 

Kim jest Tom Kaulitz, nowy chłopak Heidi Klum?

To gitarzysta niemieckiego zespołu Tokio Hotel. Band powstał w 2001 roku i zadebiutował na rynku muzycznym cztery lata później singlem Durch den Monsun.  Skład zespołu od samego początku nie uległ zmianie. Za mikrofonem stoi Bill Kaulitz (brat bliźniak Toma), na perkusji gra Gustav Schafer, a na gitarze basowej gra Georg Listing

Tom Kaulitz przez wiele lat nosił dredy i preferował luźny look. Charakteryzował go kolczyk w wardze, w przeciwieństwie do Billa, który malował paznokcie, oczy i nie stronił od ćwieków. Bracia w 2010 roku zostali twarzami kampanii Audi oraz organizacji PETA w akcji sprzeciwiającej się wykorzystywaniu dzikich zwierząt w przemyśle rozrywkowych, szczególnie w cyrkac. W 2013 roku Tom i Bill zasiedli w jury niemieckiej wersji programu Idol. 

Związek Heidi Klum i Toma Kaultiza

Tom i Heidi po raz pierwszy zostali przyłapani przez paparazzi kilka tygodni temu. Zdjęcia z wakacji sugerowały, że jest to wyłącznie przelotny romans, jednak modelka na Instagramie potwierdziła związek. Bill szczęściem swojego brata również pochwalił się w mediach społecznośiowych. „Kochane ptaszki”, napisał wokalista i oznaczył parę na zdjęciu. 

Myślicie, że związek ma szansę przetrwać?  

1/4
Tom Kaulitz, Heidi Klum
Copyright @Instagram@BillKaulitz
1/4

Modelka jest matką czwórki dzieci 

2/4
Tom Kaulitz, Heidi Klum
Copyright @EastNews
2/4

Klum jest starsza od Toma o 16 lat 

3/4
Tom Kaulitz, Heidi Klum
Copyright @instagram@heidiklum
3/4

Związe kakceptuje brat bliźniak Toma, Bill 

4/4
Tom Kaulitz, Heidi Klum
Copyright @EastNews
4/4

Waszym zdaniem pasują do siebie? 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.