O NIM JEST GŁOŚNO

Widzowie pokochali jego odwagę i bezkompromisowość. Kim jest Przemysław Kossakowski?

Co naprawdę łączy go z Martyną Wojciechowską?

Weronika Kostyra 30 maja 2018 19:00

Martyna Wojciechowska jest zakochana? Taka informacja obiegła niedawno media. Pisano, że wybrankiem znanej podróżniczki jest Przemysław Kossakowski, dziennikarz i także podróżnik. Połączyć miała ich wspólna pasja i apetyt na życie. „Są sobą ogromnie zafascynowani. Czują, że wiele ich łączy: miłość do podróży, chęć przekraczania własnych ograniczeń”, tak pisał magazyn Na Żywo. Oboje nie potwierdzają plotek, chociaż fani uważają, że zdradził ich niedawny program Uwaga TVN poświęcony Kossakowskiemu. Jedną z osób wypowiadających na jego temat została… właśnie Martyna Wojciechowska. „To jest wariat. A mi się to bardzo podoba”, powiedziała. Co jeszcze wiemy o Przemysławie Kossakowskim?

Kim jest Przemysław Kosssakowski?

Stało się o nim głośno kilka lat temu, kiedy został gwiazdą telewizji TTV. W swoich programach przekracza kolejne granice i przełamuje tabu, sprawdzając je na samym sobie. Poddawał się rozmaitym zabiegom i rytuałom, odwiedzał odległe miejsca i starał się zgłębić tajemnice. Widzowie pokochali jego odwagę i bezkompromisowość.

Przemysław Kossakowski urodził się i wychował w Częstochowie. Zanim trafił do telewizji malował, lecz od zawsze miał liczne pasje. „Wcześniej przez sześć lat spokojnie mieszkałem w Popielewie. Miałem taki plan na życie, żeby zostać artystą. Nie byłem całkiem oderwany od rzeczywistości, bo malowałem dużo obrazów i generalnie szło całkiem dobrze do momentu, aż wyprowadziłem się na wieś. Tam chyba dopadło mnie coś, co elegancko nazywa się kryzysem twórczym. Mieszkanie na wsi zakończyło się w dość dramatycznych okolicznościach, biorąc pod uwagę moje życie osobiste”, powiedział w wywiadzie dla portalu facet.onet.pl.

Przemysław Kossakowski postanowił zupełnie odmienić życie. Sprzedał dom i rozwiódł się. W okresie przejściowym był bezrobotny i nie przysługiwało mu prawo do zasiłku. Później jego potencjał zauważyła telewizja. Nowa praca od razu została jego pasją. „Mimo że czuję się ze sobą bardzo dobrze i w tym miejscu, i w tym czasie, mam tęsknotę, bo uważam, że moje życie jest bardzo niestabilne. Tęsknię za stabilizacją i rodziną. Kiedyś miałem zalążek rodziny, który w dramatycznych okolicznościach się rozpadł. Rozwiodłem się i od tego czasu szukam”, powiedział jednak w programie Uwaga TVN.

„Nie jest to człowiek, który jest skupiony tylko na swojej karierze. Nawet czasami mam wrażenie, że ta kariera jest mniej ważna dla Przemka, a najważniejsze jest, żeby on się z tym dobrze czuł, żeby miał bliskich ludzi koło siebie”, stwierdził Adam Nankiewicz, przyjaciel Kossakowskiego.

Znajomość Przemysława Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej

Czy taką osobą stanie się Martyna Wojciechowska? „Tak, myślę, że jesteśmy bratnimi duszami. Kobiety tak mają, że jak słyszą mężczyznę, który deklaruje, że jest samotnym wilkiem i teraz będzie podążał tą drogą, to pojawia się taki element: Czy na pewno?”, powiedziała z kolei na temat Kossakowskiego podróżniczka i tym samym jedynie podsyciła istniejące plotki.

„To nowa relacja, która ciągle się rozwija. Martyna i Przemek są bardzo ciekawi, dokąd ich to zaprowadzi. Planują polecieć latem w odległe miejsce, gdzie będą mogli skupić się na sobie. Przemek pozna lepiej nie tylko Martynę, ale i jej córkę”, donosi informator Faktu. Pozostaje nam więc jedynie czekać na rozwój wydarzeń. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.