O TYM JEST GŁOŚNO

Tak wygląda mama Iriny Shayk. Sławna córka jest do niej łudząco podobna!

Jak dwie krople wody?

Konrad Szczęsny 26 czerwca 2019 17:15

Mimo że dzisiaj jest międzynarodową gwiazdą i ma na koncie liczne sukcesy, jej młodość nie należała do najłatwiejszych. Irina Shayk przyszła na świat w rosyjskim mieście Jemanżelinsk. Jej mama była nauczycielką muzyki w przedszkolu, zaś tata górnikiem. Ma także starszą siostrę Tatjanę. Niestety, ojciec dziewczynek zmarł z powodu powikłań po zapaleniu płuc, gdy przyszła modelka miała zaledwie 14 lat. Ich mama podjęła dodatkową pracę, by utrzymać siebie i córki. Nic dziwnego, że ich relacje są bardzo silne. Na najnowszych wspólnych zdjęciach wprost promienieją!

Mama Iriny Shayk, Olga Shaykhlislamov na spacerze z córką

Obie panie wybrały się w poniedziałek na wspólne zakupy. Zdjęcia wykonane w Nowym Jorku wskazują na to, że nie tylko one same świetnie się ze sobą dogadują, lecz także że Irina Shayk nie rozpacza po rozstaniu z Bradleyem Cooperem, o którym rozpisywano się przez ostatnie tygodnie. Ubrana w krótki czarny sweterek, jeansy i martensy promiennie uśmiechała się do fotografów i wydawała się zadowolona z życia oraz zrelaksowana... Uwagę zwracał również odsłonięty brzuch byłej narzeczonej Cristiano Ronaldo – może ona pochwalić się robiącą wrażenie sylwetką i muskulaturą.

Także jej mama, Olga Shaykhlislamov, dzielnie znosiła uwagę, jaką poświecilijej paparazzi. Internauci podkreślają, że obie panie są do siebie bardzo podobne i naturalnie pięknie, dzięki czemu wiadomo, że Irina Shayk nie potrzebowała pomocy chirurga plastycznego i sztabu lekarzy medycyny estetycznej, by olśniewać urodą i wdziękiem.

W galerii możesz zobaczyć wspólne zdjęcia obu pań. Faktycznie są do siebie aż tak podobne?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?