Julia Starak, Piotr Woźniak-Starak
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kim jest Julia Starak, siostra zaginionego Piotra?

Poszukiwania na jeziorze Kisajno trwają

Redakcja VIVA! 20 sierpnia 2019 11:57
Julia Starak, Piotr Woźniak-Starak
Fot. VIPHOTO/East News

Pierwsze doniesienia o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka pojawiły się w niedzielę, a w poniedziałek prokuratura potwierdziła te informacje. Tajemnicze zaginięcie producenta filmowego wyszło na jaw, kiedy rybacy zgłosili służbom, że po jeziorze Kisajno pływa motorówka, która zakłóca ciszę nocną. Okazało się, że to właśnie z niej wypadł Piotr Woźniak-Starak oraz 27-latka, której udało się wypłynąć na brzeg. Kobieta zeznała, że łódź motorowa przewróciła się podczas zakręcania. Niektóre media nieoficjalnie twierdziły, że była to siostra producenta, Julia Starak.

Kim jest Julia Starak – siostra Piotra Woźniaka-Staraka?

Córka Anny i Jerzego Staraka urodziła się w 1990 roku, we wrześniu skończy 29 lat. Nie jest znana w szerszych kręgach, ponieważ nie ujawnia szczegółów swojego życia prywatnego. Ukończyła szkołę Aiglon College w Szwajcarii, studiowała neurologię i ekonomię na Brown University w Stanach Zjednoczonych. Julia Starak mieszka na stałe w Zurychu, niedawno wyszła za mąż.

Ma doskonały kontakt z Piotrem, przyjaźni się też z Agnieszką Woźniak-Starak. Jeśli pojawia się na czerwonym dywanie i oficjalnych galach, zawsze towarzyszy jej brat i jego żona. Córka Jerzego Staraka przyjaźni się też z Ewą Chodakowską, dzięki której przeszłą znaczącą metamorfozę, oraz Zosią Ślotałą.

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka trwają. Policja nie ujawnia zbyt wielu szczegółów. Rodzina zaginionego nie opublikowała również żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. 

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak i Julia Starak na ceremonii wręczenia Orłów

Julia Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak
Fot. TRICOLORS/East News

Julia Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak na pokazie Bizuu

Agnieszka Szulim w kolorowej kurtce

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.