Blogerka kulinarna, miłośniczka zdrowego żywienia i szczęśliwa mama.

Gabriela Czernecka 13 marca 2018 18:45

Kim jest Daria Ładocha? Kuba Wojewódzki do 5. odcinka swojego talk-show zaprosił Kabaret Młodych Panów oraz Darię Ładochę. Kim jest zwyciężczyni Agent Gwiazdy 2? Blogerka kulinarna, miłośniczka zdrowego żywienia i szczęśliwa mama. Kim jest Daria Ładocha? Ile ma dzieci? Czym się zajmuje i czy ma męża? Odpowiadamy na wszystkie pytania!

Kim jest Daria Ładocha?

Szerszej publiczności dała się poznać w Dzień Dobry TVN. Daria Ładocha ma tam swój czwartkowy kącik, gdzie od 2014 roku prowadzi zdrową kuchnię. To właśnie ona jest autorką popularnych cykli O(d)żywieni i Kuchnia widza. Daria prowadzi także swój program w Kuchni+ pt. Ugotuj mi mamo. Daria od lat prowadzi bloga Mamałyga, na którym serwuje swoje przepisy kulinarne. O swoich przygodach kulinarnych opowiada za pomocą anegdot, nie przekonuje do zmian nawyków żywieniowych, a jedynie zachęca w imię zasady: zmiana to droga, a droga może stać się przygodą. Uczy magii i wirtuozerii w kuchni.

Blogerka jest miłośniczką zdrowego odżywiania. Jest również trenerem kulinarnym z zakresu kuchni tajskiej i zdrowej kuchni dla dorosłych. Jej motto życiowe to „jesteś tym, co jesz”. Jak pisze sama o sobie: „Urodzona globtroterka poszukująca na przeróżnych szerokościach geograficznych inspiracji kulinarnych, profesjonalnej wiedzy oraz ulotnych chwil, które z absolutną skutecznością wypełniają jej bagaż doświadczeń o kolejne przygody”, czytamy na jej blogu.

Daria Ładocha: książki

Daria Ładocha jest także autorką licznych publikacji, na temat zdrowego żywienia. Jako mama dwójki dzieci ma spore doświadczenie w gotowaniu dla swoich maluchów. Nic więc dziwnego, że książki Darii Ładochy cieszą się ogromną popularnością. W 2015 roku na rynek trafiła pierwsza książka blogerki W mojej tajskiej kuchni,  gdzie zebrała swoje ulubione przepisy z Tajlandii. Już rok później mieliśmy okazję czytać Gotuj zdrowo dla dzieci, w której opisała ulubione przepisy całej swojej rodziny. Kolejna to Kuchnia dla zajętych kobiet i mężczyzn, czyli „propozycja dla zabieganych osób, które mimo braku czasu chcą zdrowo się odżywiać”. 

Niedawno ukazała się czwarta książka Darii Ładochy Nowoczesna kuchnia polska. To książka dla osób, które cenią sobie smaki z dzieciństwa. „To podróż sentymentalna, która odwołuje się do tradycyjnych dań polskich, ale z twistem nowoczesności. Również historia o miłości – nie tylko do gotowania, ale również do ukochanej babci, która na zawsze wznieciła w niej apetyt na życie”, pisze Daria o swojej książce. 

Daria Ładocha: Agent Gwiazdy

Daria Ładocha wzięła udział w programie Agent Gwiazdy, w którym pokonała wszystkich uczestników i została zwyciężczynią show! Program był hitem wiosennej ramówki stacji TVN, a Daria Ładocha udowodniła, że jest nie tylko skutecznym strategiem, ale też potrafi się wcielac w rózne role.

Daria Ładocha: dzieci

Daria Ładocha jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci: 9-letniej Laury i 4-letniej Matyldy. Czy Daria Ładocha ma męża? Blogerka bardzo chroni swoją prywatność, ale w jednym z wywiadów wyznała, że od 17 lat jest w szczęśliwym związku. „Szanujemy się i wspieramy. Dom jest dla mnie najważniejszy. Wszystko kręci się wokół kuchni i dzieci”, powiedziała Daria.  A jak pisze sama o sobie: „jestem mamą dwójki dzieci o niepohamowanym apetycie na życie. Chcę skosztować wszystkiego. Podróżuję i smakuję…”.

Daria Ładocha u Kuby Wojewódzkiego

Dzisiejszego wieczoru w programie Kuby Wojewódzkiego Daria Ładocha będzie jednym z gości. Jak pracuje się jej z Karolem Okrasą? Czy zdarza się jej jadać w restauracjach fast food? I czy planuje napisać kolejną książkę? Dowiemy się już dziś  o 22.30!  

1/6
Daria Ładocha
Copyright @Instagram @daria_ladocha
1/6

Daria Ładocha - nowa gwiazda stacji TVN.

2/6
Daria Ładocha
Copyright @Instagram @daria_ladocha
2/6

Daria Ładocha - nowa gwiazda stacji TVN.

3/6
Daria Ładocha
Copyright @Instagram @daria_ladocha
3/6

Daria Ładocha - nowa gwiazda stacji TVN.

4/6
Daria Ładocha
Copyright @Instagram @daria_ladocha
4/6

Daria Ładocha - nowa gwiazda stacji TVN.

5/6
Daria Ładocha
Copyright @Instagram @daria_ladocha
5/6

Daria Ładocha - nowa gwiazda stacji TVN.

6/6
Daria Ładocha
Copyright @Instagram @daria_ladocha
6/6

Daria Ładocha - nowa gwiazda stacji TVN.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.