Karolina Szostak ma nowego faceta? Prezenterka Polsatu jest zakochana?
Fot. ONS
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, kim jest nowy chłopak Karoliny Szostak! To pochodzący z Ukrainy biznesmen, którego majątek jest wart miliony

Konrad Szczęsny 19 listopada 2017 07:00
Karolina Szostak ma nowego faceta? Prezenterka Polsatu jest zakochana?
Fot. ONS

 

Karolina Szostak jest zakochana! Kim jest jej nowy chłopak? Gwiazda, która w zeszłym roku zachwyciła wszystkich spektakularną metamorfozą, którą przeszła dzięki postowi dr Dąbrowskiej, spotyka się z ukraińskim biznesmenem. Jak się poznali i czy to poważna relacja czy może tylko przelotna miłostka?

 

Zobacz też: Karolina Szostak jest zakochana?! Wiemy, kim jest przystojny brunet, z którym prezenterka pojawiła się na salonach!

 

Nowy chłopak Karoliny Szostak: kim jest partner prezenterki Polsatu?

 

Mówiło się, że nowy partner Karoliny Szostak to jej dobry znajomy z liceum. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że prezenterka Polsatu poznała obecnego partnera niedawno, w trakcie wyprawionego w jego luksusowej willi w Marbelli na południu Hiszpanii przyjęcia. Ma na imię Iwan, jest Ukraińcem i jego majątek liczony ma być warto miliony euro – taką informację podał serwis Jastrząbpost.pl

 

Karolina Szostak ma nowego faceta? Prezenterka Polsatu jest zakochana?
Fot. ONS

Karolina Szostak ze swoim nowym chłopakiem, Iwanem. 

Zobacz też: Karolina Szostak: „Wszyscy pytają, dlaczego nie mam męża”. Tylko nam zdradziła odpowiedź

Karolina Szostak jest zakochana

Jak mówi się na salonach, Karolina Szostak traktuje tę relację bardzo poważnie i już niebawem ma zamieszkać z ukochanym. Zdaje się to potwierdzać swobodne zachowanie pary: nie dość, że zaczęli razem pokazywać się publicznie (m.in. na premierze jej książki „Mój spektakularny detoks”), to jeszcze nie mają problemu z okazywaniem sobie czułości w błysku fleszy!

 

Czy uważacie, że prezenterka Polsatu i tajemniczy Iwan pasują do siebie?

 

Zobacz też: „Po trepanacji czaszki byłam łysa, miałam zeza”. Tragiczny wypadek zaważył na życiu Karoliny Szostak

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.