Karolina Szostak ma nowego faceta? Prezenterka Polsatu jest zakochana?
Fot. ONS
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, kim jest nowy chłopak Karoliny Szostak! To pochodzący z Ukrainy biznesmen, którego majątek jest wart miliony

Konrad Szczęsny 19 listopada 2017 07:00
Karolina Szostak ma nowego faceta? Prezenterka Polsatu jest zakochana?
Fot. ONS

 

Karolina Szostak jest zakochana! Kim jest jej nowy chłopak? Gwiazda, która w zeszłym roku zachwyciła wszystkich spektakularną metamorfozą, którą przeszła dzięki postowi dr Dąbrowskiej, spotyka się z ukraińskim biznesmenem. Jak się poznali i czy to poważna relacja czy może tylko przelotna miłostka?

 

Zobacz też: Karolina Szostak jest zakochana?! Wiemy, kim jest przystojny brunet, z którym prezenterka pojawiła się na salonach!

 

Nowy chłopak Karoliny Szostak: kim jest partner prezenterki Polsatu?

 

Mówiło się, że nowy partner Karoliny Szostak to jej dobry znajomy z liceum. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że prezenterka Polsatu poznała obecnego partnera niedawno, w trakcie wyprawionego w jego luksusowej willi w Marbelli na południu Hiszpanii przyjęcia. Ma na imię Iwan, jest Ukraińcem i jego majątek liczony ma być warto miliony euro – taką informację podał serwis Jastrząbpost.pl

 

Karolina Szostak ma nowego faceta? Prezenterka Polsatu jest zakochana?
Fot. ONS

Karolina Szostak ze swoim nowym chłopakiem, Iwanem. 

Zobacz też: Karolina Szostak: „Wszyscy pytają, dlaczego nie mam męża”. Tylko nam zdradziła odpowiedź

Karolina Szostak jest zakochana

Jak mówi się na salonach, Karolina Szostak traktuje tę relację bardzo poważnie i już niebawem ma zamieszkać z ukochanym. Zdaje się to potwierdzać swobodne zachowanie pary: nie dość, że zaczęli razem pokazywać się publicznie (m.in. na premierze jej książki „Mój spektakularny detoks”), to jeszcze nie mają problemu z okazywaniem sobie czułości w błysku fleszy!

 

Czy uważacie, że prezenterka Polsatu i tajemniczy Iwan pasują do siebie?

 

Zobacz też: „Po trepanacji czaszki byłam łysa, miałam zeza”. Tragiczny wypadek zaważył na życiu Karoliny Szostak

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.