Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
TYLKO U NAS!

Najgorsze za nimi. Syn Edyty Górniak wraca do sił. Jak czuje się Allan?

Konrad Szczęsny 27 października 2016 13:50
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Edyta Górniak może odetchnąć z ulgą. Allan Krupa po ostatnich dramatycznych doniesieniach czuje się już lepiej. Udało nam się dowiedzieć, kiedy opuści szpital.

 

Dziś wokalistka we wzruszającym wpisie na Facebooku podziękowała wszystkim za słowa wsparcia i modlitwy za Allana.

Z całego serca Dziękujemy za Modlitwy.
Dziś piękny dzień - odłączamy ostatnią kroplówkę.

Dziś także mój syn się uśmiechnął, bo odwiedził nas niezwykły Wolontariusz...

Szczęśliwa - napisała na Facebooku.

Kiedy Allan Krupa wyjdzie ze szpitala?

Jak udało nam się dowiedzieć, Allan skończył brać antybiotyk i został odłączony od kroplówki. Czuje się już dobrze i choć nie ma ustalonego dnia, w którym zostanie wypisany ze szpitala, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nastąpi to już w przyszłym tygodniu. Okazuje się, że brzuch bolał Allana dosyć długo (w samym szpitalu przebywa od tygodnia). Najpierw Edyta Górniak wybrała się z synem do lekarza, który stwierdził, że być może jest to wirus, którym zaraził się w szkole lub choroba układu pokarmowego. Jednak gdy brzuch nie przestał boleć Allana, następnego dnia pojechali do szpitala. W Stanach Zjednoczonych jest taka polityka, że przed operacją podaje się pacjentowi antybiotyk. Tak było również w przypadku syna diwy. Jednak gdy to nie pomogło, zapadła decyzja o operacji. Na 2-3 godziny przed nią wyrostek pękł.

 

Edyta czuje olbrzymią ulgę w związku z tym, że cała sytuacja zmierza do szczęśliwego zakończenia. Artystka bardzo mocno stresowała się stanem zdrowia swojego jedynego syna. Teraz jest dobrej myśli.

Allan Krupa w szpitalu

Przypomnijmy, że Allan trafił do szpitala z podejrzeniem zapalenia wyrostka. Okazało się jednak, że stan syna gwiazdy był na tyle poważny, że prosty zabieg usunięcia go nie wystarczył. Wszystko dlatego, że wyrostek pękł, na skutek czego organizm Allana doznał zakażenia. Wtedy Edyta Górniak wystosowała specjalne oświadczenie, w którym poinformowała, jak czuje się jej pociecha i jak trudna jest to dla niej sytuacja.

 

Wokalistka bardzo przeżywa takie chwile, gdyż Allan jest jej jedynym dzieckiem. W wywiadach deklarowała, że myśli o kolejnych, musi jednak spotkać odpowiedniego mężczyznę, z którym zdecyduje się na tak poważny krok. Póki co, od rozstania z Piotrem Schrammem w czerwcu 2014 r. diwa pozostaje sama, poświęcając się nagrywaniu płyty, udziałowi w telewizyjnym show "HIT HIT HURRA" oraz wychowywaniu jedynego syna.

 

W tych trudnych chwilach Edyta Górniak cały czas czuwała przy łóżku syna. W jury programu TVP, w którym udział biorą dzieci, zastąpiły ją dwie koleżanki z branży: Kayah oraz Kasia Kowalska. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo Allan wróci do domu, zaś Edyta do zawodowych obowiązków.

 

Polecamy też: 43. urodziny Edyty Górniak. "Coraz mniej czasu zostało mi na bycie szczęśliwą"

 

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.