Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska-Pela chciała się podzielić rodzicielskim sukcesem...

Jej wpis wywołał jednak w komentarzach prawdziwą burzę!

Rafał Kowalski 9 lutego 2020 12:59
Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl

Pół roku od narodzin córeczki Agnieszki Kaczorowskiej-Peli, wpisy aktorki na temat wychowania małej Emilki, wciąż budzą emocje. Niedawno, radosny i bezkonfliktowy – wydawać by się mogło – wpis sprawił, że pojawiło się pod nim kilka atakujących gwiazdę komentarzy. Co się stało?

Kiedy dziecko powinno spać bez rodziców? Dyskusja pod zdjęciem Agnieszki Kaczorowskiej-Peli

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wprowadzili się do nowego domu. Poza ogromnym zaangażowaniem włożonym w urządzenie pokoju małej Emilki, tancerka postarała się też, by dobrze czuć się we własnej sypialni. Niestety, długo gwiazda i jej mąż nie mogli się nią w pełni nacieszyć. Aż do teraz! „MY RODZICE odzyskaliśmy swoją sypialnię!❤ Chociaż kochamy Emi nad życie, to fakt, że śpi w swoim łóżeczku, w swoim pokoju i to bez niepotrzebnych przebudzeń jest dla nas...hmm... radością...powodem do dumy...a przede wszystkim sukcesem caaaałej trójki”, napisała szczęśliwa mama w sieci.

Gwiazda spodziewała się zapewne miłych komentarzy, ale niestety wśród nich znalazły się też i wysoce uszczypliwe. „Co to za sukces? - to jeszcze niemowlę, które potrzebuje bliskości matki, także w nocy" lub „Nasze dzieci cały czas rosną i za kilka lat będziesz żałować, że nie spałaś z dzieckiem, kiedy mogłaś" – to tylko niektóre z nich. Czy słuszne?

Wielu z internautów nie zgodziło się z autorami wpisów krytykujących młodą mamę. „Matka matce wilkiem. Kobieta kobiecie wrogiem. Aż przykro czytać część komentarzy... i nawet nie ma sensu po raz „enty” tłumaczyć o czym jest ten post, bo i tak, drogie mamy, rzucicie się jak oszalałe”, „Moje 6-miesięczne bliźniaki też śpią same w swoich łóżeczkach w oddzielnym pokoju i służy to zarówno im jak i nam rodzicom. Są mega pogodnymi, towarzyskimi dzieciaczkami, wysypiają się elegancko a i my też nie narzekamy na niedobór snu. A przez cały dzień nie szczędzimy sobie czułości, bliskości, przytulania i całowania. Wszyscy są zadowoleni. Niech każda mama robi to co uważa za słuszne” – to z kolei głosy rozsądku, które znaleźliśmy pod wpisem aktorki.

Także przyłączacie się do zdania, że półroczny bobas może już spać bez mamy i taty?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.