Khloe Kardashian
Fot. instagram@khloekardashian
Z życia gwiazd

Khloé Kardashian przekłuła dwumiesięcznej córce uszy!

Fani celebrytki są oburzeni!

Monika Katarzyna Krupska 29 czerwca 2018 15:30
Khloe Kardashian
Fot. instagram@khloekardashian

Kiedy można przekłuć dziecku uszy? To pytanie zadaje sobie niejedna matka, która chciałaby, aby jej córka nosiła już biżuterię. Decyzja nie należy do prostych, bo zgodę na przekłucie powinno wyrazić przede wszystkim... samo dziecko! Khloe Kardashian właśnie pozbawiła tej możliwości swoją córeczkę True. Przekłuła jej uszy i wywołała burzę na Instagramie!

Córka Khloe nosi już kolczyki

Wszystko z powodu młodego wieku córeczki Khloe. Dziewczynka ma dopiero dwa miesiące, a już nosi kolczyki. Jak podaje The Independent jeden z internautów nazwał zachowanie Khloe „barbarzyńskim”! Wszystko wyszło na jaw, gdy celebrytka pokazała zdjęcie pociechy na swoim Instagramie. 

„Właśnie widziałem, że Khloe Kardashian przekłuła córce uszy. Czuje, że mnie zdradziła. Teraz jej nienawidzę”, napisał jeden z internautów. Kolejny fan dodał, że jest to bardzo szokujące, a dziecko jest teraz „biedne”.

Po fali krytyki Khloe usunęła zdjęcie. Co myślicie o przekłuwaniu uszu w tak młodym wieku?  

True Thompson
Fot. Instagram@khloekardashian

 

💕Baby True 💕

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.