Khloe Kardashian
Fot. instagram@khloekardashian
Z życia gwiazd

Khloé Kardashian przekłuła dwumiesięcznej córce uszy!

Fani celebrytki są oburzeni!

Monika Katarzyna Krupska 29 czerwca 2018 15:30
Khloe Kardashian
Fot. instagram@khloekardashian

Kiedy można przekłuć dziecku uszy? To pytanie zadaje sobie niejedna matka, która chciałaby, aby jej córka nosiła już biżuterię. Decyzja nie należy do prostych, bo zgodę na przekłucie powinno wyrazić przede wszystkim... samo dziecko! Khloe Kardashian właśnie pozbawiła tej możliwości swoją córeczkę True. Przekłuła jej uszy i wywołała burzę na Instagramie!

Córka Khloe nosi już kolczyki

Wszystko z powodu młodego wieku córeczki Khloe. Dziewczynka ma dopiero dwa miesiące, a już nosi kolczyki. Jak podaje The Independent jeden z internautów nazwał zachowanie Khloe „barbarzyńskim”! Wszystko wyszło na jaw, gdy celebrytka pokazała zdjęcie pociechy na swoim Instagramie. 

„Właśnie widziałem, że Khloe Kardashian przekłuła córce uszy. Czuje, że mnie zdradziła. Teraz jej nienawidzę”, napisał jeden z internautów. Kolejny fan dodał, że jest to bardzo szokujące, a dziecko jest teraz „biedne”.

Po fali krytyki Khloe usunęła zdjęcie. Co myślicie o przekłuwaniu uszu w tak młodym wieku?  

True Thompson
Fot. Instagram@khloekardashian

 

💕Baby True 💕

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.