Kevin Spacey
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Nie żyje mężczyzna, który oskarżał Kevina Spacey’a o molestowanie

Co było przyczyną śmierci masażysty?

Olga Figaszewska 19 września 2019 15:13
Kevin Spacey
Fot. East News

Nie żyje jeden z mężczyzn, którzy dwa lata temu oskarżyli Kevina Spacey’a. Aktorowi postawiono 30 zarzutów, w tym gwałtu i molestowania nieletnich. Co było przyczyną śmierci tajemniczego masażysty?

Nie żyje mężczyzna, który oskarżał Kevina Spacey’a o molestowanie

Jako pierwszy o przymuszanie do czynności seksualnych w 1986 roku oskarżył go aktor, Anthony Rapp. Miał wtedy zaledwie 14 lat. Serialowy Frank Underwood opublikował wtedy oświadczenie, w którym zastrzegł, że nie pamięta sytuacji, ale przeprasza. Wtedy też ujawnił, że jest gejem. Zrezygnowano z jego udziału Kevina Spacey'a w serialu House of Cards. Aktor od tamtej pory nie pojawia się publicznie.

„Bardzo szanuję i podziwiam Anthonyego Rappa jako aktora. Jestem przerażony słysząc tę historię. Naprawdę nie pamiętam tego spotkania, do którego musiało dojść ponad 30 lat temu. Jeżeli jednak zachowałem się tak, jak opisał, jestem mu winny szczerze przeprosiny za to, co wygląda na niedopuszczalne zachowanie po alkoholu, przepraszam za wszystkie odczucia, które nosił w sobie przez te wszystkie lata”, napisał.

Oskarżenia Rappa zachęciły innych do dzielenia się swoimi historiami. W październiku 35-letni masażysta, znany pod pseudonimem John Doe, złożył oskarżenie, w którym twierdzi, że Spacey molestował go w swojej posiadłości w Malibu w 2016 roku. W trakcie masażu aktor komplementował urodę pracownika, a potem przesunął jego rękę w okolice swojego krocza.

„To niedorzeczne. Jestem profesjonalistą, to moja praca. Mam syna", miał powiedzieć gwiazdorowi masażysta. Okazuje się, że John Doe nie żyje. O śmierci mężczyzny poinformowały zagraniczne media. Nie wiadomo, co doprowadziło do zgonu masażysty, który miał być jedną z domniemanych ofiar Kevina Spacey'a. Kilka miesięcy temu rozpoczął się proces w sprawie i prawdopodobnie będzie on kontynuowany przez spadkobierców mężczyzny. 

Ojciec Kevina Spacey molestował i bił go. Szczegóły zdradził brat aktora, Randall Fowler
Fot. East News

Kevin Spacey w filmie American Beaty
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!