Kevin Spacey
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Rok temu Kevina Spacy'ego oskarżono o molestowanie. Co dzieje się z aktorem?

Tylko jedna informacja jest pewna

Rafał Kowalski 19 listopada 2018 17:56
Kevin Spacey
Fot. East News

Miłośnicy seriali pokochali go za rolę w House Of Cards, ale po zeszłorocznym oskarżeniu o molestowanie, Kevin Spacey stracił tę znakomitą rolę. Co więcej, od tamtego czasu aktor w ogóle nie pokazuje się publicznie oraz nie udziale a mediach społecznościowych. Co dzieje się z aktorem?

Co robi Kevin Spacey po oskarżeniach o molestowanie?

Przypomnijmy, że pod koniec października 2017 roku amerykański aktor Anthony Rapp wyznał z jednym z wywiadów, że gdy miał 14 lat, to starszy kolega molestował go i próbował uwieść. Kevin Spacey odniósł się do tych zarzutów. „Bardzo szanuję i podziwiam Anthonyego Rappa jako aktora. Jestem przerażony słysząc tę historię. Naprawdę nie pamiętam tego spotkania, do którego musiało dojść ponad 30 lat temu. Jeżeli jednak zachowałem się tak, jak opisał, jestem mu winny szczerze przeprosiny za to, co wygląda na niedopuszczalne zachowanie po alkoholu, przepraszam za wszystkie odczucia, które nosił w sobie przez te wszystkie lata”, napisał w sieci.

Przy okazji aktor przyznał się do homoseksualizmu. Napisał, że cała sytuacja dodała mu odwagi… Fani jednak słusznie skupili się na okropieństwie, jakie młodemu chłopakowi wyrządził przed lat Spacey. Od tamtego czasu aktor nie pokazuje się publicznie, a do sądów spływają kolejne oskarżenia pod jego adresem.

Między innymi w październiku 35-letni masażysta złożył oskarżenie, w którym twierdzi, że Spacey molestował go w swojej posiadłości w Malibu. W trakcie masażu aktor komplementował urodę pracownika, a potem przesunął jego rękę w okolice swojego krocza. „To niedorzeczne. Jestem profesjonalistą, to moja praca. Mam syna", miał powiedzieć gwiazdorowi masażysta.

Co wiadomo na temat obecnego życia aktora? Na pewno zapisał się on do specjalnej kliniki w Arizonie, w której miał poddać się leczeniu zaburzeń seksualnych. Wziął też udział w 45-dniowych warsztatach dla uzależnionych od seksu, ale wytrzymał w ośrodku tylko 21 dni. Ostatniego wypisał się…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne wyjście aktora lub rozprawę, która wyjaśni, co go dalej czeka. Obawiamy się, że wszystko w rękach sądu i o kolejnych rolach nie ma mowy. 

House of Cards, Kevin Spacey, Facebook

Kevin Spacey, main topic
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?