Kevin sam w domu
Fot. materialy prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Powstała nowa wersja Kevina samego w domu! Wideo już jest hitem sieci

Jak wypadł Macaulay Culkin?

Olga Figaszewska 20 grudnia 2018 20:55
Kevin sam w domu
Fot. materialy prasowe

To się dzieje naprawdę! Dwadzieścia osiem lat od premiery kultowej komedii, Macaulay Culkin ponownie wcielił się w rolę Kevina. Tym razem w reklamie Google! Efekt? Będziecie zachwyceni! 

Macaulay Culkin znów jako Kevin sam w domu! Niezwykła reklama Google'a

Kevin sam w domu stał się już tradycją, a święta bez niego nie istnieją. Tym razem to Google postanowiło zgotować fanom filmu prawdziwy prezent. W reklamie promującej usługę Assistant wziął udział sam Macaulay Culkin. I tak, po 28 latach znów wracamy do domu McCallisterów. Aktor wciela się w rolę Kevina i odtwarza większość kultowych scen! Pamiętacie, jak ten niesamowity ośmiolatek próbował uporać się z codziennymi obowiązkami i kiedy stawał w oko w oko z przestępcami w obronie domu? Teraz możemy przeżyć to raz jeszcze! 

Ale czy zastanawialiście się, jak Kevin poradziłby sobie z tymi zadaniami w dzisiejszych czasach? Teraz już wiemy. Gdyby dysponował takimi nowinkami technologicznymi, ze złodziejami poszłoby mu o wiele łatwiej! 

Wideo stało się już hitem sieci. I wcale nas to nie dziwi. Jak po latach Macaulay Culkin poradził sobie z tym zadaniem?  Fani zauważyli również spektakularną metamorfozę aktora. Wszystko wskazuje na to, że wyszedł  nałogów i  uporał się z demonami przeszłości. Wciąż ma w sobie to coś! 

Koniecznie zobaczcie nagranie!  

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?