Kevin Hart
Fot. Getty Images
O NIM JEST GŁOŚNO

Kevin Hart miał poważny wypadek samochodowy!

W jakim stanie jest aktor?

Weronika Kostyra 2 września 2019 12:44
Kevin Hart
Fot. Getty Images

Aktor Kevin Hart miał poważny wypadek samochodowy. Do zdarzenia doszło w nocy o godzinie 1 czasu lokalnego w Malibu. Poza aktorem w samochodzie przebywały dwie osoby. Wszyscy przeżyli, ale aktor i jego znajomy doznali poważnego urazu pleców.

Kevin Hart miał poważny wypadek

Serwis TMZ podał, że zabytkowy samochód, którym podróżowały trzy osoby, prowadził znajomy Kevina Harta. W pewnej chwili najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem – auto spadło z ponad trzymetrowej skarpy i wylądowało w rowie. Kevin Hart zdołał wydostać się z samochodu i sprowadził pomoc. Pozostali pasażerowie byli w tym czasie uwięzieni. Policjanci, którzy dotarli na miejsce, przyznali, że to cud, że nikt nie zginął. Zabytkowy samochód, Plymouth Barracuda z 1970 roku, został całkowicie zmiażdżony. Dwóch mężczyzn doznało poważnych urazów kręgosłupa, jednak ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kobieta, która była z nimi, miała jedynie powierzchowne obrażenia i skarżyła się na bol. Potwierdzono też, że kierowca był w chwili wypadku trzeźwy. Fani aktora oraz jego koledzy z branży wspierają go i życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Kim jest Kevin Hart?

Kevin Hart urodził się 6 lipca 1979 roku. Jest komikiem i aktorem. Prowadził popularny w Stanach Zjednoczonych program Saturday Night Live. Jest znany w ról w filmach Jumanji: Przygoda w dżungli, Straszny film, Polowanie na drużbów czy Agent i pół. Wkrótce premierę będzie miał film The Upside amerykański remake francuskiego filmu Nietykalni, w którym Kevin Hart wcielił się w rolę, którą w oryginale zagrał Omar Sy. Rok temu ogłoszono, że aktor będzie prowadzącym gali wręczenia Oscarów. Decyzję szybko jednak odwołano po tym, jak przypomniano jego dawne homofobiczne wypowiedzi. Hart przeprosił za nie i zrezygnował z powierzonego mu zadania. 

Kevin Hart
Fot. Instagram @kevinhart4real

Kevin Hart
Fot. Instagram @kevinhart4real

TAGI #wypadek

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.