Kevin Hart
Fot. Getty Images
O NIM JEST GŁOŚNO

Kevin Hart miał poważny wypadek samochodowy!

W jakim stanie jest aktor?

Weronika Kostyra 2 września 2019 12:44
Kevin Hart
Fot. Getty Images

Aktor Kevin Hart miał poważny wypadek samochodowy. Do zdarzenia doszło w nocy o godzinie 1 czasu lokalnego w Malibu. Poza aktorem w samochodzie przebywały dwie osoby. Wszyscy przeżyli, ale aktor i jego znajomy doznali poważnego urazu pleców.

Kevin Hart miał poważny wypadek

Serwis TMZ podał, że zabytkowy samochód, którym podróżowały trzy osoby, prowadził znajomy Kevina Harta. W pewnej chwili najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem – auto spadło z ponad trzymetrowej skarpy i wylądowało w rowie. Kevin Hart zdołał wydostać się z samochodu i sprowadził pomoc. Pozostali pasażerowie byli w tym czasie uwięzieni. Policjanci, którzy dotarli na miejsce, przyznali, że to cud, że nikt nie zginął. Zabytkowy samochód, Plymouth Barracuda z 1970 roku, został całkowicie zmiażdżony. Dwóch mężczyzn doznało poważnych urazów kręgosłupa, jednak ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kobieta, która była z nimi, miała jedynie powierzchowne obrażenia i skarżyła się na bol. Potwierdzono też, że kierowca był w chwili wypadku trzeźwy. Fani aktora oraz jego koledzy z branży wspierają go i życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Kim jest Kevin Hart?

Kevin Hart urodził się 6 lipca 1979 roku. Jest komikiem i aktorem. Prowadził popularny w Stanach Zjednoczonych program Saturday Night Live. Jest znany w ról w filmach Jumanji: Przygoda w dżungli, Straszny film, Polowanie na drużbów czy Agent i pół. Wkrótce premierę będzie miał film The Upside amerykański remake francuskiego filmu Nietykalni, w którym Kevin Hart wcielił się w rolę, którą w oryginale zagrał Omar Sy. Rok temu ogłoszono, że aktor będzie prowadzącym gali wręczenia Oscarów. Decyzję szybko jednak odwołano po tym, jak przypomniano jego dawne homofobiczne wypowiedzi. Hart przeprosił za nie i zrezygnował z powierzonego mu zadania. 

Kevin Hart
Fot. Instagram @kevinhart4real

Kevin Hart
Fot. Instagram @kevinhart4real

TAGI #wypadek

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!