Kendall Jenner, Jeremy Meeks, romans Kendall i Jeremyego Meeksa, najprzystojniejszy więzień i Kendall
Fot. East News/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Kendall Jenner ma romans z... „najprzystojniejszym więźniem świata”, który jest żonaty?!

Konrad Szczęsny 28 maja 2017 08:00
Kendall Jenner, Jeremy Meeks, romans Kendall i Jeremyego Meeksa, najprzystojniejszy więzień i Kendall
Fot. East News/Getty Images

Według doniesień zachodnich mediów, Kendall Jenner i Jeremyego Meeksa miało połączyć w trakcie mijającego festiwalu w Cannes coś więcej niż tylko nić sympatii. Portale rozpisują się o ich płomiennym romansie i choć sami zainteresowani nie komentują salonowych plotek, internauci nie przestają snuć domysłów na temat nowej pary w show-biznesie. Czy młoda Kardashianka faktycznie uwiodła najprzystojniejszego więźnia na świecie?

Polecamy też: „Najpiękniejszy przestępca świata” zadebiutował podczas nowojorskiego Tygodnia Mody. Kim jest Jeremy Meeks?

Fascynacja Kendall Jenner Jeremym Meeksem

Mówi się, że Kendall Jenner od dawna była fanką kontrowersyjnego modela. Apetyt na romans miało podsycić ogromne medialne zainteresowanie „najprzystojniejszym więźniem świata” i fakt, że został skazany za nielegalne posiadanie broni i kontakty z gangsterami. Jak wiadomo, siostry Kardashian mają słabość do mężczyzn spod ciemnej gwiazdy, których przeszłość skrywa wiele tajemnic. 

Jeremy Meeks wydaje się zatem idealnym kandydatem na męża dla Kendall. Problem w tym, że... ma żonę i trójkę dzieci (dwóch synów i córkę), z którymi zdjęcia zamieszcza co jakiś czas w mediach społecznościowych! Co więcej deklaruje, że jest osobą głęboko wierzącą i rodzina to dla niego jedna z największych wartości w życiu. Ostatnio świętował z żoną ósmą rocznicę ślubu.

Polecamy też: Reklama Pumy z Kylie Jenner w ogniu krytyki! Co zarzucają jej internauci?

Kendall Jenner i Jeremy Meeks nawiązali romans w Cannes?!

Nie przeszkodziło to jednak przystojnemu modelowi zbliżyć się do Kardashianki na tegorocznym festiwalu w Cannes. Media relacjonują, że jego pobyt w tym miejscu elektryzuje obecnych dziennikarzy i fotoreporterów. Okazja do spotkania z Kendall Jenner nadarzyła się na... organizowanej przez Naomi Campbell charytatywnej gali Fashion For Relief, w której wzięło udział wiele gwiazd i celebrytów. Jeremy Meeks pojawił się na niej w czarnym garniturze, pod który nie założył koszuli. Chętnie chwalił się licznymi tatuażami (wcześniej po ulicach Cannes chodził... bez koszulki!)

Według relacji świadków, Kendall niemal od razu postanowiła nawiązać z Meeksem kontakt.

Na imprezie niemal nie odstępowali siebie na krok i zbliżyli się w stopniu, który nie spodobałby się żonie modela”, podkreślają informatorzy. MTV dodaje nawet, że celebrytom trudno było trzymać ręce przy sobie!

Polecamy też: Powiększone usta, pośladki i biust. Wygląd Kardashianek zapoczątkował kontrowersyjną modę. Jaką?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?