Keira Knightley, księżna Kate, Kate Middleton
Fot. The Canadian Press/Associated Press/East News; ROTA / i-Images/EAST NEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Keira Knightley w ostrych słowach skrytykowała księżną Kate!

Aktorka nie owijała w bawełnę. Szykuje się skandal

Gabriela Czernecka 9 października 2018 14:24
Keira Knightley, księżna Kate, Kate Middleton
Fot. The Canadian Press/Associated Press/East News; ROTA / i-Images/EAST NEWS

W swoim najnowszym felietonie Keira Knightley postanowiła napisać o księżnej Kate i jej idealnym wizerunku. Aktorka w ostrych słowach skrytykowała żonę księcia Williama, zarzucając jej fałszywe przedstawianie rzeczywistości. Keira Knightley niedawno została mamą i swoje żale dotyczące tych trudnych godzin porodu postanowiła opisać w felietonie, porównując swoje doświadczenia z tymi, jakie zaprezentowała światu księżna Kate po porodzie.

Księżna Kate po porodzie

Temat narodzin dzieci w rodzinie królewskiej co rusz pojawia się w mediach. Gdy księżna Kate urodziła trzecie dziecko, zaledwie kilka godzin później pojawiła się na schodach kliniki Lido. Zaprezentowała się w pełnej krasie - uśmiechnięta, z idealnie ułożonymi włosami, makijażem, w pięknej sukience i do tego na obcasach. Nie da się ukryć, że księżna Kate zawsze zachwyca swoim nieskazitelnym wizerunkiem i to nawet po porodzie. Niestety, nie wszystkim się to podoba. 

Już po trzecim porodzie Kate, w sieci pojawiły się negatywne komentarze dotyczące tego, że swoją postawą zakrzywia wizerunek mam. Teraz głos zabrała Keira Knightley, która została mamą zaledwie dzień przed narodzinami księżniczki Charlotte. Wówczas na świecie pojawiła się córka aktorki, Eddie. W swoim najnowszym felietonie The Weaker Sex (Słabsza płeć) gwiazda skrytykowała zachowanie księżnej.

Więcej o rodzinie królewskiej znajdziecie na naszej grupie na Facebooku: link tutaj>>

Keira Knightley jest oburzona m.in. tym, że księżna zakrzywia rzeczywistość pokazując coś, co tak naprawdę w realnym świecie wygląda kompletnie inaczej. „Stoimy i oglądamy telewizję. Ona wyszła ze szpitala siedem godzin później, z makijażem na twarzy, w wysokich obcasach. Taką twarz chce widzieć świat. Ukryj. Ukryj nasz ból, to jak rozrywane są nasze ciała, jak cieknie nam z piersi, jak szaleją nasze hormony. Wyglądaj pięknie. Wyglądaj stylowo i nie pokazuj tego całego zaplecza, Kate”, pisze Keira. 

Idealny wizerunek księżnej Kate

Doświadczenia aktorki dotyczące porodu diametralnie różnią się od tego, w jaki sposób zaprezentowała się po narodzinach dzieci Kate. Gwiazda wytknęła jej, że promuje wizerunek, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i z tym, z czym zmaga się każda kobieta chwilę po porodzie. Keira wypomina to żonie księcia Williama w dosadny sposób.

„Siedem godzin po tym, jak walczyłaś na śmierć i życie, siedem godzin po tym, jak twoje ciało otworzyło się, a zakrwawione, krzyczące życie wyszło na świat. Nie pokazuj. Nie mów. Stój tam ze swoją dziewczynką i daj się fotografować grupie mężczyzn”, pisze. 

Kiedy Kate urodziła George’a, została wypisana następnego dnia, w przypadku Charlotte – po 10 godzinach. W przypadku księcia Louisa pobiła swój rekord, bo już po siedmiu godzinach zaprezentowała się fotoreporterom.

Lekarze podkreślają, że czas, jaki kobieta musi spędzić w szpitalu po porodzie to bardzo indywidualna kwestia. Jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań, a mama ma w domu zapewnioną odpowiednią opiekę i wsparcie, może wyjść ze szpitala nawet po kilku godzinach. Dla księżnej takie rozwiązanie jest wygodne z wielu względów – przede wszystkim przez jej wygodę i bezpieczeństwo. Nie wszystkim podoba się jednak, że nie pokazuje tego, jak naprawdę wygląda, z drugiej strony - tego przecież oczekuje się od księżnej, by wyglądała idealnie... A Wy, po której stronie stoicie? 

Fot. Pinterest

Księżna Kate powrót do formy
Fot. East News
 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.