Kris Jenner, Kim Kardashian, Kardashianowie, Keeping Up With the Kardashians
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Wszystkie skandale z ich udziałem były tylko medialną zagrywką. Show Kardashianów wraca na antenę!

Konrad Szczęsny 10 stycznia 2017 09:45
Kris Jenner, Kim Kardashian, Kardashianowie, Keeping Up With the Kardashians
Fot. Getty Images

Od października 2016 r. dużo mówiło się o skandalach w rodzinie Kardashianów. Najpierw napad na najbardziej znaną celebrytkę w Paryżu, później plotki o kryzysie w jej małżeństwie z Kanye Westem, później całe zamieszanie związane z Robem Kardashianem i jego żoną Blac Chyną rozgrzewały media do czerwoności. Wiele wskazuje jednak na to, że były to jedynie medialne zagrywki celebryckiego rodu.

Polecamy też: Rob Kardashian i Blac Chyna znowu razem. Chwyt marketingowy czy prawdziwa miłość?

„Z kamerą u Kardashianów” wraca na antenę

Stacja, która odpowiada za „Keeping Up With The Kardashians” potwierdziła oficjalnie emisję kolejnego sezonu show wiosną tego roku. Przypomnijmy, że jesienią tego roku głośno było o tym, że kamery znikają z domu najbardziej popularnej celebryckiej rodziny na świecie, w związku z problemami w życiu osobistym jej członków.

W teaserze nowego sezonu widać Kim Kardashian, która opowiada siostrom o napadzie w Paryżu i zalewa się łzami. Podobnie wygląda sytuacja, gdy dowiaduje się o problemach psychicznych męża.

Polecamy też: Kryzys w związku Kim Kardashian i Kanye'a Westa? Wszystko na to wskazuje! Poznajcie historię ich miłości

Najsłynniejsza celebrytka świata opowiedziała swoim siostrom ze szczegółami, że nie może dojść do siebie po traumie związanej z napadem. Oczywiście zrobiła to przed kamerami.

Wiem, że chcą mi strzelić w plecy i nie mam jak uciec!... To wspomnienie mnie rani” – zwierza się przez łzy Kim Khloe i Kourtney w poniższym fragmencie.

Kim Kardashian o stanie zdrowia Kanye'go Westa

Oczywiście w zwiastunie nie mogło zabraknąć wątku problemów psychicznych męża Kim Kardashian (trafił on do szpitala w listopadzie ubiegłego roku). W krótkim fragmencie widzowie są świadkami rozmowy telefonicznej celebrytki i muzyka. „Przerażasz mnie, co się dzieje? On mnie potrzebuje” – mówi do matki.

Od razu pojawiły się oskarżenia, że całe zamieszanie, którego media i fani są świadkami od jesieni 2016 miało na celu jedynie podniesienie oglądalności nowego sezonu, zaś domniemany kryzys w związku Kim Kardashian i Kanye'go Westa również został wyreżyserowany na potrzeby show.

Polecamy też: O zmianie płci, dzieciach i trzech małżeństwach. Caitlyn Jenner zapowiada swoją biografię​

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.