Keanu Reeves
Fot. East News
O NIM SIĘ MÓWI!

Keanu Reeves wziął udział w polskim projekcie, na premierę którego czeka cały świat!

Tym razem pojawi się... w grze komputerowej!

Ksenia Krasko 12 czerwca 2019 16:56
Keanu Reeves
Fot. East News

Kilka dni temu, podczas konferencji prasowej Microsoftu w Los Angeles, odbyła się prezentacja gry Cyberpunk 2077, najnowszego dzieła CD Projekt RED. Ta wiadomość zainteresowała nie tylko prawdziwych graczy, ale i kinomanów – przyjacielem głównego bohatera jest sam Keanu Reeves!

Keanu Reeves w grze komputerowej CD Projekt

Wspaniały Keanu Reeves pojawił się na scenie i zapowiedział premierę długo wyczekiwanej gry – pierwsze plotki o nowym projekcie pojawiły się 6 lat temu! Podczas przemówienia zapewnił, że możemy liczyć na zachwycającą i porywającą przygodę. Faktycznie, jest na co czekać: Cyberpunk 2077 to gra fabularna, rozgrywająca się w tak zwanym otwartym świecie – bez sztucznych ograniczeń, zapewniającą graczowi właściwie nieograniczoną swobodę i wiele aktywności do wykonania. Reeves, czyli Johnny Silverhand, nie tylko pojawia się w grze, ale także użyczył głosu swojej postaci. Udział aktora został bardzo ciepło przyjęty przez środowisko gamerów.

Premiera zaplanowana jest na 2020 rok, ale sądząc po wyniku przedsprzedaży, wielbiciele gier komputerowych już nie mogą się doczekać. To kolejny wielki sukces CD Projekt, po docenionym na całym świecie Wiedźminie. Gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CD PROJEKT RED (@cdpred)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SAINT LAURENT (@ysl)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.