Keanu Reeves
Fot. East News
O NIM SIĘ MÓWI!

Keanu Reeves wziął udział w polskim projekcie, na premierę którego czeka cały świat!

Tym razem pojawi się... w grze komputerowej!

Ksenia Krasko 12 czerwca 2019 16:56
Keanu Reeves
Fot. East News

Kilka dni temu, podczas konferencji prasowej Microsoftu w Los Angeles, odbyła się prezentacja gry Cyberpunk 2077, najnowszego dzieła CD Projekt RED. Ta wiadomość zainteresowała nie tylko prawdziwych graczy, ale i kinomanów – przyjacielem głównego bohatera jest sam Keanu Reeves!

Keanu Reeves w grze komputerowej CD Projekt

Wspaniały Keanu Reeves pojawił się na scenie i zapowiedział premierę długo wyczekiwanej gry – pierwsze plotki o nowym projekcie pojawiły się 6 lat temu! Podczas przemówienia zapewnił, że możemy liczyć na zachwycającą i porywającą przygodę. Faktycznie, jest na co czekać: Cyberpunk 2077 to gra fabularna, rozgrywająca się w tak zwanym otwartym świecie – bez sztucznych ograniczeń, zapewniającą graczowi właściwie nieograniczoną swobodę i wiele aktywności do wykonania. Reeves, czyli Johnny Silverhand, nie tylko pojawia się w grze, ale także użyczył głosu swojej postaci. Udział aktora został bardzo ciepło przyjęty przez środowisko gamerów.

Premiera zaplanowana jest na 2020 rok, ale sądząc po wyniku przedsprzedaży, wielbiciele gier komputerowych już nie mogą się doczekać. To kolejny wielki sukces CD Projekt, po docenionym na całym świecie Wiedźminie. Gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CD PROJEKT RED (@cdpred)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SAINT LAURENT (@ysl)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.