Z życia gwiazd

Kayah nie boi się mówić o seksie! „Albo masz świetnego partnera, albo świetną rękę”

Dla wokalistki nie ma tematów tabu!

Monika Katarzyna Krupska 30 kwietnia 2018 11:30

Kayah, a właściwie Katarzyna Szczot zdecydowała się ostatnio na odważne wyznanie! Wokalistka idąc tropem Anji Rubik, Małgorzaty Rozenek-Majdan czy Katarzyny Warnke poruszyła temat seksu. „Albo świetny partner, albo ręka”, wyjawiła piosenkarka. 

Jak radzić sobie z depresją 

Kayah była gościem kolejnego odcinka Hanny Lis Między Słowami. W wywiadzie opowiedziała między innymi o sukcesie, o życiu po przekroczeniu pięćdziesięciu lat, a także wyjawiła jaką jest matka. Niektóre wyznania były bardzo... szczere! 

„Wierze w to, że wszystko jest energią”, zaczęła piosenkarka. Dodała, że energia podąża i obdziela nas tym, czym my obdarzamy innych. „Kiedyś mówiono, że jeśli masz depresje to znaczy, że nic nie robisz dla innych”, powiedziała Kayah. Poradziła, aby w przypadku takich zaburzeń udać się do hospicjum i podzielić się sobą. Wtedy zrozumie się błahość swoim problemów.

Życie po 50-tce i rodzina

Wokalistka 5 listopada ubiegłego roku skończyła 50 lat. Choć wszyscy ją straszyli okrągłymi urodzinami, to Kayah zapewnia, że czuje się fantastycznie. „Machnęłam na to ręką, bo zrozumiałam, że to tylko liczba”, powiedziała. Dodała, że gdyby miała cofnąć się w czasie, to chciałaby mieć znowu 35 lat. Dlaczego taki wiek? Bo czuła się wtedy wysportowana, miała dużo lepszą kondycję i świetnie wyglądała. 

Hanna Lis w wywiadzie poruszyła również temat ojca wokalistki, który ją zostawił, gdy miała 11 lat. Producentka zapewniła, że pomimo tego wydarzenia wciąż jest zdolna do miłości i bardzo współczuje ludziom, którzy w miłość nie wierzą.

Piosenkarka przez kilka lat była związana z Rinkie Rooyensem. Z małżeństwa z holenderskim reżyserem i scenarzystą ma syna - Rocha. Mężczyzna ma narzeczoną, a Kayah stara się być najlepszą teściową dla dziewczyny. Mimo wszystko, wie że dla Rocha nie była idealną matką. „Jako matka popełniłam mnóstwo błędów, byłam nadopiekuńcza, nie umiałam odpuszczać”, powiedziała. 

Na koniec rozmowy Kayah odważyła się na mocne wyznanie na temat seksu. „Z seksem jest jak z pokerem. Albo masz świetnego partnera albo świetną rękę”, wyjawiła.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.