Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski wypuścił na rynek własną... kawę?! Znamy rodzaje i ceny

Najbardziej zaskoczyło nas opakowanie!

Rafał Kowalski 16 stycznia 2020 21:24
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Niewiele jest ról, w których nie wyobrażamy sobie Roberta Lewandowskiego, ale o tym, że zostanie ambasadorem kawy nie pomyśleliśmy nigdy. Przemiłą niespodziankę dla wielbicieli piłkarza ogłosiły dziś między innymi Business Insider czy Wirtualne Media. Portale dotarły do zdjęć, rodzajów i cen produktów, które od dziś można kupić w całej Polsce. Największe zaskoczenie? Opakowania.

Kawa Roberta Lewandowskiego. Ile kosztuje? Gdzie znaleźć kawę RL9?

Kawa o nazwie RL9 dostępna będzie w kilku wariantach: rozpuszczalna GOLD, czarna ziarnista i czarna ziarnista „creme”. Dwie ostatnie poza kilogramowymi opakowaniami foliowymi będzie też można dostać w wersji 250 gramowej, która będzie zawierała dodatkowo mały kartonik. Co ciekawe, kawa RL9 wygląda naprawdę elegancko, prawie jak… drogie perfumy. Za produkt od Robert Lewandowskiego zapłacimy jednak mniej, bo 12,99zł (cena promocyjna za 250 gramów). Gdzie kupić kawę Lewego? Jak na razie jest ona dostępna jedynie w sieci Kaufland (także w Niemczech).

Przypomnijmy, że to zdecydowanie nie pierwsza współpraca piłkarza. Wcześniej reklamował on między innymi napoje izotoniczne, szampony, sieć telefonii komórkowej, producenta telefonów, płyny do płukania, napoje gazowane, maszynki do golenia, a nawet firmę kurierską.

Podoba się Wam kolejny krok reklamowy naszego najlepszego napastnika? A może wolicie oglądać go na boisku? Rok 2020 pełny będzie sportowych emocji! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Business Insider Polska (@bipolska)

Kawa Roberta Lewandowskiego
Fot. Screen gazetki Kaufland

Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.