Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski wypuścił na rynek własną... kawę?! Znamy rodzaje i ceny

Najbardziej zaskoczyło nas opakowanie!

Rafał Kowalski 16 stycznia 2020 21:24
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Niewiele jest ról, w których nie wyobrażamy sobie Roberta Lewandowskiego, ale o tym, że zostanie ambasadorem kawy nie pomyśleliśmy nigdy. Przemiłą niespodziankę dla wielbicieli piłkarza ogłosiły dziś między innymi Business Insider czy Wirtualne Media. Portale dotarły do zdjęć, rodzajów i cen produktów, które od dziś można kupić w całej Polsce. Największe zaskoczenie? Opakowania.

Kawa Roberta Lewandowskiego. Ile kosztuje? Gdzie znaleźć kawę RL9?

Kawa o nazwie RL9 dostępna będzie w kilku wariantach: rozpuszczalna GOLD, czarna ziarnista i czarna ziarnista „creme”. Dwie ostatnie poza kilogramowymi opakowaniami foliowymi będzie też można dostać w wersji 250 gramowej, która będzie zawierała dodatkowo mały kartonik. Co ciekawe, kawa RL9 wygląda naprawdę elegancko, prawie jak… drogie perfumy. Za produkt od Robert Lewandowskiego zapłacimy jednak mniej, bo 12,99zł (cena promocyjna za 250 gramów). Gdzie kupić kawę Lewego? Jak na razie jest ona dostępna jedynie w sieci Kaufland (także w Niemczech).

Przypomnijmy, że to zdecydowanie nie pierwsza współpraca piłkarza. Wcześniej reklamował on między innymi napoje izotoniczne, szampony, sieć telefonii komórkowej, producenta telefonów, płyny do płukania, napoje gazowane, maszynki do golenia, a nawet firmę kurierską.

Podoba się Wam kolejny krok reklamowy naszego najlepszego napastnika? A może wolicie oglądać go na boisku? Rok 2020 pełny będzie sportowych emocji! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Business Insider Polska (@bipolska)

Kawa Roberta Lewandowskiego
Fot. Screen gazetki Kaufland

Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.