Katy Perry
Fot. Katy Perry/Instagram
O NIEJ SIĘ MÓWI

„Jest mi wstyd, sięgnęłam dna”. Katy Perry w poruszającym wywiadzie opowiedziała o tym, dlaczego chciała umrzeć

Olga Figaszewska 12 czerwca 2017 17:30
Katy Perry
Fot. Katy Perry/Instagram

Katy Perry w jednym z wywiadów przyznała się do myśli samobójczych! Wyznanie piosenkarki zszokowało fanów i media!

Polecamy też: Katy Perry uwielbia eksperymentować z wyglądem. Teraz jest blondynką! Zobacz jej metamorfozę

W piątek odbyła się premiera jej najnowszej, czwartej już płyty, „Witness”. Z tej okazji piosenkarka udzieliła wyjątkowej rozmowy podczas transmisji live transmitowanej na YouTubie. „Nie chcę być już Katy Perry”, mówiła gwiazda w opublikowanym materiale. W osobistym wywiadzie, który miał formę sesji terapeutycznej Katy zdradziła, że kilka lat temu miała myśli samobójcze. Wykwalifikowany terapeuta, Siri Singh, nakłonił ją do wyjawienia swoich najbardziej tragicznych przeżyć. Katy Perry nie chciała ukrywać dłużej swoich problemów. Także teraz, nie jest jest łatwo mierzyć się własnymi traumami. Fani przeżyli szok! Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może mieć problemy ze zdrowiem psychicznym.

Zobacz też: Najnowsze doniesienia o zdrowiu psychicznym Brada Pitta. Czy ma myśli samobójcze?

Katy Perry o myślach samobójczych

Amerykańska wokalistka zwierzyła się, że ostatnie lata były dla niej dość trudne. Presja, wymogi, koncerty i nasilająca się krytyka… Katy Perry myślała o śmierci!

„Jest mi wstyd, czuję się jakbym wtedy sięgnęła dna. Napisałam tę piosenkę, bo wierzę, że jest nad nami jakaś wyższa siła — ja ją nazywam Bogiem. Myślę, że po prostu bardzo chcę czuć się kochana”, zaznaczyła podczas rozmowy.  Dokładnie 4 lata temu, artystka napisała piosenkę „Grace of God”, która była skutkiem jej problemów.

„Tak bardzo chciałam być, jak Katheryn Hudson, że nie chciałam już wyglądać jak Katy Perry. Miedzy innymi dlatego ścięłam swoje włosy. Nie podoba im się, woleli mnie w długich. Chciałam być znów prawdziwą sobą”, wyznała rozemocjonowana wokalistka. Fani i media dosyć chłodno komentowali tę zmianę. Co gorsza, Katy Perry pokazała się w wersji bez makijażu, przez co wyglądała na mocno zmęczoną. Nie da się ukryć, że z wokalistka co jakiś czas mierzy się z brutalna krytyką swojego wyglądu. „Jestem silna jako Katy Perry, ale nie zawsze jako Katheryn Hudson”, dodała zapłakana.

Autorski projekt wokalistki nosi tytuł „Witness World Wide”. Przez wiele osób, materiał został uznany za trafiony chwyt promocyjny, który wymagał ogromnej odwagi, jednak był opłacalny. Katy Perry w ramach promowania albumu, zdecydowała się wpuścić kamery na cały weekend do swojego mieszkania. Na oficjalnym profilu gwiazdy można obejrzeć relację trwająca 24 h bez żadnej ingerencji montażystów. Reality show zakończy się prywatny koncert w Los Angeles, 12 czerwca.

Zobacz też: „Przez moment czułem się wolny”. Orlando Bloom po raz pierwszy o swoich nagich zdjęciach

TAGI #Katy Perry

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?