Kate Rozz, VIVA!
Fot. Piotr Stokłosa
O TYM SIĘ MÓWI

Kate Rozz zaręczyła się! Kim jest jej ukochany?

Zdjęcie pierścionka robi wrażenie!

Redakcja VIVA! 2 marca 2020 15:51
Kate Rozz, VIVA!
Fot. Piotr Stokłosa

Kate Rozz zaręczyła się! Gwiazda podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciem pierścionka i wyznała, że zaczyna nowe życie! Aktorka i modelka nie kryje radości! Kim jest jej wybranek?

Kate Rozz zaręczyła się

Kilka lat temu związała się z Piotrem Adamczykiem. Po ich rozstaniu zniknęła.  Modelka i aktorka wyjechała do Brazylii, by przemyśleć swoje życie, próbowała odnaleźć równowagę, bo nie była przyzwyczajona do medialnego szumu. Podróżowała, medytowała, uprawiała jogę, przeszła na weganizm i wyciszyła się. „To wszystko sprawiło, że moje życie dziś jest lepszej jakości dla mnie samej i automatycznie dla bliskich, ale potrzebowałam czasu. I dystansu”, mówiła w  VIVIE!

Okazuje się, że modelka i aktorka zbudowała swoje życie na nowo. Związała się ze szwajcarskim biznesmenem Danem Holzmannem. Wspólnie tworzą kochającą się rodzinę. Wychowują czwórkę dzieci, w tym córkę Mię, którą aktorka i modelka urodziła, gdy miała 23 lata oraz jej adoptowanego syna Shaantiego. Teraz modelka podzieliła się z obserwatorami radosną nowiną. Kilka dni temu ukochany poprosił ją o rękę!

„I said „yes” 29/02/2020”, napisała pod uroczą fotografią z ukochanym. I nie da się ukryć, że pierścionek zaręczynowy robi wrażenie!

Fani nie szczędzą im komplementów! I cieszą się szczęściem gwiazdy. My również gratulujemy! I życzymy wszystkiego co najlepsze!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I said „yes” 29/02/2020

Post udostępniony przez katerozz (@katerozz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#pfw #ysl

Post udostępniony przez katerozz (@katerozz)

TAGI #Kate Rozz

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.