George Michael i Kate Moss MT
Fot. Pinterest
O TYM JEST GŁOŚNO

Kate Moss przez lata przyjaźniła się z Georgem Michaelem. Teraz nakręci o nim film

Weronika Bruździak-Gębura 15 maja 2017 08:45
George Michael i Kate Moss MT
Fot. Pinterest

Kate Moss nakręci film dokumentalny o swoim przyjacielu i sąsiedzie, George'u Michaelu. Zdjęcia powstaną w domu piosenkarza.

Moss i Michael przyjaźnili się od lat

Kate Moss i George Michael przyjaźnili się od lat i mieszkali w domach obok siebie w północnej części Londynu. Podobno modelka miała nawet sekretne przejście do jego domu przez ogród, a jej córka, Lila, często korzystała z basenu przyszywanego wujka, gdy jej mama plotkowała z nim przy płocie.

Jak donoszą brytyjskie gazety, podobno Kate Moss już od jakiegoś czasu kręci się po rezydencji George’a Michaela razem z ekipą filmową. Dokument ma być zatytułowany „Freedom”, tak jak jeden z najsłynniejszych utworów piosenkarza. Właśnie w tej piosence wystąpiły topmodelki: Naomi Campbell, Cindy Crawford, Linda Evangelista, Christy Turlington i Tatjana Patitz. Zabrakło Kate Moss, która wielokrotnie wspominała wyrażała żal z tego powodu, że jej wśród nich zabrakło. Wystąpiła za to w jego innym teledysku, do piosenki „White Light”.

Co wiemy o produkcji?

Co ciekawe, zdjęcia rozpoczęły się jeszcze przed tragiczną śmiercią piosenkarza 25 grudnia 2016 roku. Obecnie są kontynuowane, jednak by uniknąć nadmiernego zainteresowania mediów ekipa filmowa korzysta z tylnego wejścia do rezydencji. „Kręcenie w jego domu da fanom niesamowity wgląd w jego życie. Pozwoli im zajrzeć przez dziurkę od klucza i zobaczyć, jak spędzał wolny czas”, powiedziała osoba z produkcji brytyjskim dziennikarzom. Film zostanie wyemitowany jeszcze w tym roku na kanale Channel 4.

Polecamy też: Dom, w którym odszedł George Michael był jego miejscem na ziemi. Pokazał go w programie Oprah Winfrey

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.