Fot. Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Marzysz, by być blisko brytyjskiej rodziny królewskiej? Kate Middleton szuka prywatnej asystentki!

Marta Tomaszkiewicz 11 marca 2017 15:44
Fot. Getty Images

Wyobraź sobie, że codziennie wymieniasz maile z księżną Cambridge, chodzisz z nią na wystawne bankiety i jeszcze Ci za to płacą! To prawie tak, jak gdybyś była Andy u boku Meryl Streep w filmie „Diabeł ubiera się u Prady”.

 

Taka posada jest właśnie do wzięcia. Kate Middleton poszukuje osoby, która byłaby jej prawą rękę w załatwianiu najważniejszych spraw. Nowa kandydatka (lub kandydat) zastąpiłaby na stanowisku Rebeccę Deacon, która towarzyszyła Kate od 2012 roku, a dla rodziny królewskiej pracowała od dekady. Dotychczasowa asystentka zamierza wyjść za mąż i przenieść się do Londynu. Oczywiście, na ślubie mają być obecni Kate i książę William.

 

Polecamy też: Zagraniczne media podliczyły, ile alkoholu wypija tygodniowo królowa Elżbieta II. Ta ilość was zaskoczy!

 

Co należałoby do obowiązków pani sekretarz? Oczywiście organizowanie każdego wystąpienia księżnej. Publiczne pojawienie się Kate poprzedzone jest mozolnymi przygotowaniami. Należy też informować o wszystkim pracodawczynię, załatwiać jej sprawy i znać się na ludziach, ich pozycji i na organizacjach w Wielkiej Brytanii, by móc w kilku zdaniach przekazać Kate, kto, co, z czym oraz jak w obecności konkretnej delegacji trzeba się zachować.

 

Praca jest dostępna od lata! Może po lipcowej wizycie książęcej pary w Polsce Kate zagustuje w profesjonalizmie Polek!

 

Polecamy też: Gdzie możecie spotkać księcia Williama? Oto miejsca, które na wakacje wybierają… rodziny królewskie!

 

Źródło: Vanity Fair

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?