księżna Kate pisze dziennik
Fot. Phil Noble - Pool/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kate ma już dość problemów i frustracji? Księżna radzi sobie w nietypowy sposób...

„To dla niej oczyszczające…”

Rafał Kowalski 19 listopada 2020 06:45
księżna Kate pisze dziennik
Fot. Phil Noble - Pool/Getty Images

Wejście do rodziny królewskiej, ślub z księciem, wychowywanie trójki dzieci, utrzymywanie przyjaznych relacji z królową i w końcu konflikt z księżną Meghan. Życie Kate Middleton jest pełne problemów i spraw, które sprawiają, że nie może spać spokojnie. Na szczęście żona księcia Williama jest na tyle kreatywna, że wpadła na pomysł, jak zrównoważyć swoje emocje…

Księżna Kate pisze pamiętnik. Co w nim jest?

Jak poinformował magazyn New Idea, od odejścia Harry’ego i Meghan z rodziny królewskiej, Kate Middleton pisze pamiętnik. Poza wzmiankami o nielubianej przez 38-latkę szwagierce, mama Louisa, Charlotte’y, i George’a, zostawia też na kartach dziennika swoje wspomnienia, codzienne osiągnięcia i miłe momenty. Nie brakuje też miejsca na diatryby. „To dla niej oczyszczający sposób, aby dać upust swoim frustracjom i wyrazić nadzieję na pokojowe rozwiązanie wszystkich sytuacji”, twierdzi źródło New Idea.

Co ważne przy takiej formie terapii, wszystkie wpisy muszą być bardzo szczere bez pomijania tego, co najbardziej bolesne czy… tajemne. „Byłoby koszmarem, gdyby ten dziennik zaginął albo trafił w niepowołane ręce, bo  tam są wszystkie najbardziej chronione sekrety monarchii - w tym prawdziwe uczucia Kate do Meghan”, dodał anonimowy informator.

Wierzycie, że prowadzenie pamiętnika może pomóc w odzyskaniu spokoju? 

księżna Kate, księżna Meghan
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.