księżna Kate pisze dziennik
Fot. Phil Noble - Pool/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kate ma już dość problemów i frustracji? Księżna radzi sobie w nietypowy sposób...

„To dla niej oczyszczające…”

Rafał Kowalski 19 listopada 2020 06:45
księżna Kate pisze dziennik
Fot. Phil Noble - Pool/Getty Images

Wejście do rodziny królewskiej, ślub z księciem, wychowywanie trójki dzieci, utrzymywanie przyjaznych relacji z królową i w końcu konflikt z księżną Meghan. Życie Kate Middleton jest pełne problemów i spraw, które sprawiają, że nie może spać spokojnie. Na szczęście żona księcia Williama jest na tyle kreatywna, że wpadła na pomysł, jak zrównoważyć swoje emocje…

Księżna Kate pisze pamiętnik. Co w nim jest?

Jak poinformował magazyn New Idea, od odejścia Harry’ego i Meghan z rodziny królewskiej, Kate Middleton pisze pamiętnik. Poza wzmiankami o nielubianej przez 38-latkę szwagierce, mama Louisa, Charlotte’y, i George’a, zostawia też na kartach dziennika swoje wspomnienia, codzienne osiągnięcia i miłe momenty. Nie brakuje też miejsca na diatryby. „To dla niej oczyszczający sposób, aby dać upust swoim frustracjom i wyrazić nadzieję na pokojowe rozwiązanie wszystkich sytuacji”, twierdzi źródło New Idea.

Co ważne przy takiej formie terapii, wszystkie wpisy muszą być bardzo szczere bez pomijania tego, co najbardziej bolesne czy… tajemne. „Byłoby koszmarem, gdyby ten dziennik zaginął albo trafił w niepowołane ręce, bo  tam są wszystkie najbardziej chronione sekrety monarchii - w tym prawdziwe uczucia Kate do Meghan”, dodał anonimowy informator.

Wierzycie, że prowadzenie pamiętnika może pomóc w odzyskaniu spokoju? 

księżna Kate, księżna Meghan
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.