Katarzyna Zielińska, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

„Żadna kobieta nie chce usłyszeć, że jest gruba i nie ma gustu”, wyznaje Katarzyna Zielińska 

Aktorka opowiedziała prawdę o swojej imponującej metamorfozie

Ksenia Krasko 19 sierpnia 2020 19:47
Katarzyna Zielińska, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Katarzyna Zielińska przeszła znaczną metamorfozę od początku swojej kariery na małych i dużych ekranach. Nie bała się eksperymentów i często zmieniała wizerunek, aż w końcu odnalazła swój styl. Od kilku lat jej „znaki szczególne” to perfekcyjnie dopasowana krótka fryzura i nienaganna sylwetka. Aktorka ujawniła w najnowszym wywiadzie, że do takiej zmiany zmotywowały ją dość przykre uwagi, z jakimi musiała się zmierzyć podczas pracy na planie.

Katarzyna Zielińska wyznała, dlaczego schudła

Katarzyna Zielińska szczerze opowiedziała o swojej przemianie w rozmowie z miesięcznikiem Twój Styl. Jak przyznała, jej metamorfoza to w pewnym stopniu „zasługa” scenarzystki Ilony Łepkowskiej i producenta Tadeusza Lampka. Zielińska pracowała z nimi na planie Barw Szczęścia.

Twórcy serialu dość ostro skrytykowali jej wygląd – nie tylko sposób ubierania się, ale również sylwetkę. Swoimi uwagami doprowadzili aktorkę do łez. „Szłam Marszałkowską i płakałam. Czułam się nieszczęśliwa, bo żadna kobieta nie chce usłyszeć, że jest gruba i nie ma gustu”, tłumaczy.

Pomimo przykrych doświadczeń, postanowiła udowodnić, na co ją stać. „Jestem typem zadaniowca, to była prosta sytuacja: miałam schudnąć i nauczyć się mody. Tamtego dnia już po kilku godzinach miałam telefon do trenerki i stylisty. Zaczęłam biegać, ważyć się. Ucieszyłam się, że tak szybko zobaczyłam efekty”, wspomina. 

„Lubiłam swoje ciało, gdy było go więcej, ale ono jest moim narzędziem pracy i do tego narzędzia mieli uwagi Ilona Łepkowska i Tadeusz Lampka. Rozumiem to”, przyznaje w wywiadzie z magazynem.

„Teraz jest mnie mniej, ale nie stosuję diet, nie ważę się obsesyjnie. Zdrowo się odżywiam i ruszam, wystarcza”, mówi o swoim sposobie na świetną figurę – a trzeba przyznać, że wygląda zjawiskowo! Zgadzacie się? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Katarzyna Zielińska, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!