Katarzyna Zielińska, Viva! wrzesień 2011
Fot. Piotr Porębski/Metaluna
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Zielińska wkrótce zostanie mamą! Gwiazda „Barw szczęścia” zdradziła, jak czuje się w ciąży!

Olga Figaszewska 10 listopada 2017 12:55
Katarzyna Zielińska, Viva! wrzesień 2011
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

Katarzyna Zielińska lada dzień po raz drugi zostanie mamą. Aktorka systematycznie dzieli się z internautami zdjęciami, które eksponują jej ciążowe krągłości. Najnowsze zdjęcie wywołało zachwyt jej fanów. Przy okazji szczęśliwa mama zdradziła jak znosi ciążę!

Zobacz także: Oto dlaczego Katarzyna Zielińska zrezygnowała z "Barw Szczęścia". Aktorka jest w ciąży!

Jak Katarzyna Zielińska znosi ciążę?

Ciąża to najpiękniejszy czas w życiu kobiety. Katarzyna Zielińska wygląda kwitnąco! Najnowsze zdjęcie, aktorka opatrzyła niezwykłym wyznaniem na temat macierzyństwa i swojego obecnego samopoczucia. Nie ukrywa, że ciąża daje jej niesamowitą energię, sprawia, że czuje się prawdziwie piękna, szczęśliwa, spełniona, a także... seksowna!

Chyba nie ma słów, żeby opisać co się dzieje w mojej głowie w oczekiwaniu na TĘ wielką radość. To stan, który chyba każda kobieta chciałaby zatrzymać w głowie i być tak szczęśliwa przez całe życie jak teraz. Chodzę sobie ulicami, śpiewam, uśmiecham się do ludzi i gadam, wydawać by się mogło, sama z sobą  Powiększam się, sprawiam swojemu brzuszkowi dużo radości i każdego dnia się rozpieszczam. Oczywiście są granice tego wszystkiego – na pewno nie pięć mielonych dziennie Czuję się bardzo sexy i wiem, że jestem bardzo ważna w życiu mojej Rodziny. No normalnie odjazd KRÓLEWNA Z ZIARENKIEM GROCHU”, napisała.

Polecamy też: KULTOWE SESJE VIVY! Katarzyna Zielińska kwitnie w drugiej ciąży, a my przypominamy pierwszą sesję aktorki sprzed 6 lat

 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Kobieta w ciaży to najcudowniejsz widok na ziemi pozdro”, „Gratulacje dużo zdrówka życzę Wam 😍😍😍❤❤❤”, „Pani Kasieńko kochana, taki blask od Pani bije, tyle energii i ciepła, każde słowo tak pięknie opisuje emocje, emanuje Pani szczęściem i nas tutaj tym wszystkim zaraża. Niech ten czas który pozostał do rozwiązania będzie wciąż taki wspaniały dla Pani, a później niech dopełni się szczęście ❤️❤️❤️Gorąco Panią pozdrawiam😍”, komentują fanki.

Zobacz też: Ten rok to w polskim show-biznesie prawdziwy baby boom. Które gwiazdy spodziewają się dziecka?

Ciążą Katarzyny Zielińskiej

Aktorka i jej mąż Wojciech Domański są już rodzicami dwuletniego syna Henryka. Przez pewien czas para nie zdradzała płci dziecka. Wiadomo już, czy Henio będzie miał brata czy siostrę! „To będzie drugi chłopiec! Kasia jest szczęśliwa, że Henio będzie miał młodszego braciszka”, zdradziła niedawno magazynowi „Party” znajoma aktorki.  Nie wiadomo jeszcze, jak będzie miał na imię chłopiec. Na tę informację prawdopodobnie będziemy musieli poczekać do grudnia.

Zobacz też: Znamy płeć drugiego dziecka Katarzyny Zielińskiej! Aktorka urodzi syna czy córkę?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.