METAMORFOZY GWIAZD

„Moje stare zdjęcia poprawiają mi humor!” Tak zmieniła się Katarzyna Zielińska

Aktorka kończy dzisiaj 39 lat!

Olga Figaszewska 29 sierpnia 2018 15:29

Chętnie oceniamy, wytykamy coś innym, a często brakuje nam dystansu do siebie samych. Tego nie można powiedzieć o Katarzynie Zielińskiej, która jako jedna z nielicznych gwiazd polskiego show-biznesu nie wstydzi się swoich starych zdjęć. Aktorka, która obchodzi dzisiaj 39. urodziny, przez lata przeszła spektakularną metamorfozę. Wiele zmieniło się od czasu jej początków w kultowym serialu Barwy szczęścia. Zdjęcia z przeszłości, które często zamieszcza na swoim profilu, ujmują jej fanów. Aktorka w inteligentny i zabawny sposób potrafi żartować z siebie samej! Jak zmieniała się przez lata? Co myśli o swoich stylizacjach?

Katarzyna Zielińska przeszła metamorfozę

Katarzyna Zielińska na przestrzeni lat eksperymentowała ze swoim wizerunkiem. Zmieniła kolor włosów, schudła kilkanaście kilogramów, co zawdzięczała częstym wizytom na siłowni. Aktorka długo szukała swojego stylu. Dziś jej stylizacje zachwycają! „Mam świadomość, że popracowałam nad sobą, ale po kompleksach, z których się wyleczyłam, przyszły kolejne, bo nic w przyrodzie nie ginie (śmiech). Wiele osób uważa, że jestem taką mocną kobietą. I zazdroszczą mi tego. A ja jestem krucha w środku”, mówiła nam Katarzyna Zielińska w jednym z wywiadów.

Katarzyna Zielińska o swoich starych zdjęciach

Aktorka należy do grona gwiazd, które nie wstydzą się swojego dawnego wizerunku. Jak wielokrotnie podkreślała, stare zdjęcia poprawiają jej humor! 

„To były inne czasy. Inne, ale dobre. Wtedy nawet nie myślałam o tym, że będę miała stylistkę. Otwierało się rano szafę i choć cały dzień był planowany pod to wyjście i zastanawiałam się w co się ubiorę, to nie było jakiegoś planowania czy szycia specjalnego. Myślałam tylko o tym z kim idę, w jakim towarzystwie, czy rano mam jakieś zajęcia i do której godziny mogę się bawić. To był fantastyczny czas. Myślę, że nigdy nie będę kojarzyła swoich starych zdjęć źle”, wyznała w wywiadzie z Piotrem Grabarczykiem.

Aktorka od dawna zamieszcza na swoim Instagramie zdjęcia z przeszłości. A te tylko potwierdzają, jak bardzo zmieniała się na przestrzeni lat. Jakiś czas temu znów wróciła wspomnieniami do wydarzeń z 2008 roku. Zdjęcie, które umieściła w sieci z miejsca (jak wszystkie poprzednie) stało się hitem.

„I wtedy wchodzę JA. Cała na ......niebiesko. BLUE IS NEW BLACK 🤣🤣🤣 Poniedziałki są nudne. Nie smućcie się. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie. Już? Już się uśmiechacie? Sytuacja następująca: 10 lat temu, plaża, chwila relaksu i... spotkanie trzeciego stopnia z panem zwanym paparazzo. Noooo albo jakoś tak. 🤣🤣🤣 Kto mi kazał sie tak ubrać? Kto mi kazał pozować????? ”, podpisała je na swoim Instagramie Katarzyna Zielińska.

Internauci cenią jej poczucie humoru i dystans.

„Tak! Brawo za dystans 😊 u mnie również uśmiech się pojawił, ale chyba bardziej opis zdjęcia go wywołał... super! ”, „To się dopiero nazywa zdrowy dystans do siebie samej . Brawo!:)”, „Dystans do siebie 100% 😂 każdy ma chyba zdjęcie, które pokazuje w jak dobrym miejscu jest teraz 😁”, „10 lat temu nie było takiego nacisku na fit i diety i kobiety wyglądały tak, jak powinny,czego dowodem jest ta fotka ”, czytamy w komentarzach.

Jak bardzo Katarzyna Zielińska zmieniła się na przestrzeni lat? Sprawdź to w naszej galerii! 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.