Katarzyna Zielińska, VIVA! wrzesień 2011
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Zielińska z mężem kupili wymarzony dom! Czy zdążą w nim zamieszkać przed narodzinami drugiego dziecka?

Sylwia Olech 14 września 2017 07:00
Katarzyna Zielińska, VIVA! wrzesień 2011
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Katarzyna Zielińska i jej mąż Wojciech Domański po wielu miesiącach intensywnych poszukiwań znaleźli w końcu wymarzony dom z ogrodem! Aktorka, która obecnie jest w szóstym miesiącu ciąży właśnie rozpoczęła remont nowego mieszkania. Czy gwieździe uda się zakończyć zmiany przed porodem?

Polecamy: Katarzyna Zielińska obchodzi dziś 38 urodziny. Zobacz, jak się zmieniała!

Nowy dom Katarzyny Zielińskiej

Odkąd ogłoszono, że Katarzyna Zielińska jest w ciąży, gwiazda znów jest główną bohaterką plotkarskich mediów. Niemal codziennie pojawiają się kolejne informacje na temat życia aktorki. W najnowszym „Party” czytamy, że odkąd gwiazda zaszła w ciążę, wraz z mężem Wojciechem Domańskim zaczęli rozglądać za większym lokum dla swojej rodziny. Para ma już 2,5-letniego syna Henryka, a za trzy miesięcy przyjdzie na świat ich drugie dziecko.

Jeśli chodzi o nowy dom, aktorka miała tylko jedno marzenie, żeby miał… duży ogród. Dlaczego? Katarzyna sama wychowywała się wśród przyrody i chciałaby, żeby jej dzieci także miały miejsce do zabawy na świeżym powietrzu. Jak mówi nam znajoma aktorki: „Zaprojektowanie ogrodu to będzie, po wyremontowaniu domu oczywiście, największe wyzwanie dla Kasi. Zależy jej na tym, żeby było to nie tylko miłe miejsce do relaksu i wspólnych posiłków, ale przede wszystkim idealna przestrzeń do zabawy dla dzieci”.

Po tygodniach długich i intensywnych poszukiwań parze udało się w końcu znaleźć piękny dom z ogrodem. Idąc za ciosem Katarzyna Zielińska niemal od razu zatrudniła ekipę remontową, bo bardzo zależało jej, by z przeprowadzką wyrobić się przed zaplanowanym na koniec roku porodem. Wspólnie z mężem chcieli przystosować nowy dom do potrzeb czteroosobowej rodziny. Zatrudnili nawet architekta, który wraz z nimi zaplanował przestrzeń – przede wszystkim zaprojektował pokoje dla dzieci. Niestety, mimo że mają już swój wymarzony dom, wszystko wskazuje na to, że nie zdążą przeprowadzić się do niego przed narodzinami drugiego dziecka. Jak dowiadujemy się z „Party”, ekipa remontowa planuje zakończyć prace dopiero wiosną przyszłego roku! Także marzenie aktorki o wspólnych świętach w nowym domu ma szansę spełnić się dopiero na Wielkanoc.

Polecamy: Oto dlaczego Katarzyna Zielińska zrezygnowała z "Barw Szczęścia". Aktorka jest w ciąży!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?