Katarzyna Warnke
Fot. Instagram @kasiawarnke
O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Katarzyna Warnke: „Wyzywają mnie, bo jestem łysa’’

„Patrz, łysa jedzie!”

Damian Duda 6 lipca 2018 18:30
Katarzyna Warnke
Fot. Instagram @kasiawarnke

Kiedy Katarzyna Warnke zdecydowała się ogolić na łyso do roli w filmie Klatka, w mediach rozpętała się dyskusja. Nie wszystkim spodobała się nowa fryzura gwiazdy. W najnowszym wywiadzie aktorka wyznała, że jest obiektem... kpin!

Katarzyna Warnke o nowej fryzurze

Gwiazda nie spodziewała się, że jej metamorfoza wywoła aż tyle emocji. — Reakcje ludzi na ulicy i w restauracjach na moją fryzurę nie były przyjemne. Ludzie się gapią, ale to nie jest miłe zainteresowanie, bardziej w stylu: „Jezu, jaka dziwna dziewczyna”, „Patrz, łysa jedzie!” albo Ooo, ona jest pewnie chora... – wyznała aktorka w rozmowie z Faktem.

Katarzyna Warnke podkreśla, że to ogolenie się łyso może być dla wielu kobiet problemem. – W oczach ludzi pojawia się litość. Uważam, że to jest zwykłe chamstwo, już nie mówiąc o braku empatii w stosunku do kobiety, która mogłaby przechodzić trudny moment w życiu. Wciąż brakuje nam tolerancji, jeszcze musimy się jej nauczyć – podkreśla gwiazda.

A Wy, jak oceniacie metamorfozę aktorki? 

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
Fot. East News

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.