Katarzyna Warnke
Fot. Instagram @kasiawarnke
O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Katarzyna Warnke: „Wyzywają mnie, bo jestem łysa’’

„Patrz, łysa jedzie!”

Damian Duda 6 lipca 2018 18:30
Katarzyna Warnke
Fot. Instagram @kasiawarnke

Kiedy Katarzyna Warnke zdecydowała się ogolić na łyso do roli w filmie Klatka, w mediach rozpętała się dyskusja. Nie wszystkim spodobała się nowa fryzura gwiazdy. W najnowszym wywiadzie aktorka wyznała, że jest obiektem... kpin!

Katarzyna Warnke o nowej fryzurze

Gwiazda nie spodziewała się, że jej metamorfoza wywoła aż tyle emocji. — Reakcje ludzi na ulicy i w restauracjach na moją fryzurę nie były przyjemne. Ludzie się gapią, ale to nie jest miłe zainteresowanie, bardziej w stylu: „Jezu, jaka dziwna dziewczyna”, „Patrz, łysa jedzie!” albo Ooo, ona jest pewnie chora... – wyznała aktorka w rozmowie z Faktem.

Katarzyna Warnke podkreśla, że to ogolenie się łyso może być dla wielu kobiet problemem. – W oczach ludzi pojawia się litość. Uważam, że to jest zwykłe chamstwo, już nie mówiąc o braku empatii w stosunku do kobiety, która mogłaby przechodzić trudny moment w życiu. Wciąż brakuje nam tolerancji, jeszcze musimy się jej nauczyć – podkreśla gwiazda.

A Wy, jak oceniacie metamorfozę aktorki? 

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
Fot. East News

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?