Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Viva! marzec 2017, main topic
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Jedną z najgorętszych par show-biznesu, Katarzynę Warnke i Piotra Stramowskiego, ponownie zobaczymy w jednej produkcji!

VIVA! 20 maja 2017 13:30
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Viva! marzec 2017, main topic
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Kariera aktorska Piotra Stramowskiego kwitnie. Od momentu wcielenia się w postać policjanta Majamiego w dwóch częściach „Pitbulla”, ze średnio znanego aktora w ciągu kilkunastu miesięcy stał się gwiazdą. Jego żona, Katarzyna Warnke, wiernie mu kibicowała, ale nie mieliśmy wielu okazji, by podziwiać jej talent. Teraz to się zmieni. Aktorka dostała jedną z głównych ról w nowym filmie Patryka Vegi „Botoks”, opowiadającym oparte na faktach historie czterech lekarek, których życie znalazło się na życiowym zakręcie – wszystkie codziennie zmagają się z dyskryminacją, presją i odpowiedzialnością. O udziale artystki w tej produkcji dowiedzieliśmy się m. in. dzięki fotografii zamieszczonej na Facebooku. Co ciekawe, jedną z ról w "Botoksie" gra również Piotr.

Fot. Facebook

Polecamy też: Stramowski, Ostaszewska, Grabowski. Wiemy, dlaczego gwiazdy zrezygnowały z gry w nowym „Pitbullu”

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy para wystąpi razem, bo poznali się i zakochali w sobie na planie filmu „W spirali”. Teraz Katarzyna bardzo się cieszy, że zagra u Patryka Vegi. „Rola Piotra w »Pitbullu« to było mocne wejście. Chciałabym mieć takie”, powiedziała. Równocześnie tygodnik "Gwiazdy" donosi: "Gdy Kasia usłyszała, że Patryk kręci "Botoks", uznała, że musi zagrać w tej produkcji. Wierciła Piotrkowi dziurę w brzuchu, by pomógł jej wywalczyć angaż. W końcu się udało. Kasia dostała rolę pani ginekolog. Ona lubi postacie o skomplikowanych charakterach, więc skakała ze szczęścia". Opowieść o życiu, w którym liczą się pieniądze, a nie ideały, przedstawione w sensacyjnym stylu charakterystycznym dla Vegi, będzie miała premierę już 29 września 2017 roku.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.